سوسک چوب - سمپاشی سوسک چوب تهران

سوسک چوب

به این صفحه امتیاز دهید post

سوسک چوب

چوب یکی از موادی است که نسبت به جاهای دیگر در معرض آلودگی و نفوذ حشرات و سوسک ها ( سوسک چوب ) قرار دارد. هنگامی که سوسک ها در یک نقطه قرار می گیرند و پاک نمی شوند می توانند وارد شوند و تکثیر شوند و آسیب جدی به درخت و صنایع و مصنوعات چوبی وارد کنند.

از بین بردن سوسک چوب - نابودی سوسک چوب

این آسیب ها با چشم قابل مشاهده نیستند اما استحکام مبلمان چوبی را از بین می برند. بنابراین سمپاشی با سم مناسب سوسک چوب و آن هم به موقع بهترین راه برای جلوگیری از آسیب به چوب و سایر لوازم خانگی با توسط سوسک چوب است.

بهترین سم برای سوسک چوب

همانطور که در بالا اشاره کردیم استفاده از بهترین سم برای سمپاشی سوسک چوب و کشتن حشرات چوب خوار راه حل نهایی برای از بین بردن سوسک چوب و حشرات نیست و برای از بین بردن آفات برای همیشه باید اصول و روش های استفاده از سم سوسک چوب را بدانید. در زیر به تعدادی از پرفروش ترین و بهترین سموم سوسک چوب اشاره می کنیم:

اسپری سوسک چوب

بسیاری از شرکت های تولید کننده سم محصولات خود را به صورت اسپری در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. استفاده از اسپری سوسک چوب بسیار آسان است و کافی است محلول را روی قسمت هایی از چوب که احتمال وجود سوسک چوب در آنها وجود دارد اسپری کنید.

البته به یاد داشته باشید که این محلول حاوی مواد شیمیایی است و پس از چند ساعت استفاده باید با آب و محلول ضد عفونی کننده تمیز شود تا به سلامتی شما آسیبی وارد نشود. اسپری‌های کشنده سوسک‌ چوب بی‌بو هستند و فرمولاسیون آن تضمین می‌کند که هیچ ماده مضری در آن وجود نداشته باشد.

قرص کشنده سوسک چوب

امروزه یکی از رایج ترین روش های کشتن سوسک چوب و دیگر انواع سوسک ها استفاده از قرص کشنده سوسک چوب است. این داروها در نهایت تا 12 ساعت پس از مصرف از بین می روند و سوسک ها را از بین خواهند برد.

به این ترتیب این قرص را زیر کابینت قرار داده و بعد از 24 ساعت آن را بیرون آورده و محل را تمیز می کنید. قابل توجه است که در قرص کشنده سوسک چوب هیچ نوع آفت کش و مواد مضری وجود ندارد و می توانید از این مواد شیمیایی در خانه خود استفاده کنید. حتما این قرص ها را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

حشره کش ها و کشنده های سوسک چوب

برخی از بهترین سموم برای از بین بردن سوسک چوب که بسیار محبوب هستند، حشره کش ها هستند و سوسک های موجود در بازار هستند.

حتماً هنگام بازدید از هایپرمارکت ها، این قاتلان سوسک را در قفسه ها دیده اید. این محلول داخلی هیچ تاثیری بر سوسک ها ندارد و حداقل خطر را برای سلامتی انسان به همراه دارد. البته بهتر است هنگام دست زدن به این سوسک ها از ماسک و دستکش استفاده کنید تا از واکنش های آلرژیک جلوگیری کنید.

 

سوسک چوب در مبلمان منزل

درخت های بسیار در جنگلهای تا کنون مورد حمله سوسک ها قرار گرفته و نابود شده اند .تصور کنید که اگر این حشره وارد مبلمان منزل شود، مغز چوب مبلمان را می کشد و عمر مبلمان را بسیار کوتاه می کند.

برای کاهش آسیب هجوم سوسک چوب به اثاثیه چوبی منزل ابتدا باید نوع چوب را مشخص کرده و آنها را با هدف از بین بردن سوسک چوب سمپاشی کنید.

نحوه اسپری کردن سم سوسک چوب به روند تخم گذاری سوسک چوب به طور مستقیم تاثیر داشته و به جلوگیری از گسترش آن بستگی دارد. سوسک ها وارد مبلمان می شوند و جدا کردن آنها بسیار دشوار است.

سمپاشی سوسک ریز کابینتی ( سوسک چوب )

یکی دیگر از مسائل مهم در مورد سوسک چوب مسئله سوسک های کابینتی کوچک یکی از پرسرعت ترین سوسک ها هستند می باشد و می توانند آسیب جدی به کابینت وارد کنند و کثیفی را به قسمت های دیگر ساختمان نیز منتقل کنند.

سمپاشی ساختمان

برای سمپاشی سوسک چوب از نوع سوسک کابینتی کوچک به سم بسیار قوی نیاز است و باید به صورت کنترل شده سمپاشی شود. شرکت های سمپاشی از ابزار و تجهیزات مدرن و تخصصی برای از بین بردن سوسک های کابینتی استفاده می کنند تا همه سوسک ها را از بین ببرند.

نابودی سوسک چوب از نوع سوسک کابینت را می توان تنها با یک تماس با شرکت سمپاشی آریا ونوس انجام داد .

قیمت سمپاشی سوسک چوب

قیمت سمپاشی سوسک چوب بستگی به نوع سم و نوع سوسک چوب دارد. پراکندگی این حشره نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. برای تعیین دقیق قیمت سمپاشی سوسک چوب باید ابتدا تمامی موارد فوق را بررسی کرده و سپس قیمت را به صورت دقیق محاسبه کنید.

برای محاسبه قیمت دقیق اسپری سوسم چوب با شماره های موجود در سایت آریا ونوس تماس بگیرید.

سوسک چوب از نوع سوسک پودر کننده چوب

سوسک چوب خوار در مناطق گرمسیری رایج هستند و با تغذیه از چوب می توانند تا دو ماه زندگی کنند. بنابراین حتی اگر چوب را از خانه بیرون بیاورید ، باز هم سوسک در خانه وجود خواهد داشت. طول عمر این سوسک چوب یک سال است اما سوسک ماده تخم می گذارد و در داخل چوب و دانه های چوب تولید مثل می کند.

بنابراین شما نمی توانید به سادگی از شر این نوع از سوسک چوب معروف به سوسک چوب خوار خلاص شوید. برای خلاصی کامل از شر این سوسک ها باید از روش سمپاشی سوسک چوب استفاده کنید.

جلوگیری از سوسک چوب با روکش چوب

راه های زیادی برای محافظت درمقابل حمله سوسک چوب به درختان وجود دارد که یکی از بهترین راه ها استفاده از لاک چوب است. چوب لمینت شده در واقع یک ماده محافظ است که اجازه ورود حشرات و سوسک چوب و خوردنده های چوب را نمی دهد و از چوب در برابر این نوع از آفات محافظت میکند.

امروزه تمام محصولات چوبی با تراشه های چوب و رنگ پوشانده می شوند . با این حال، اگر حتی یک منطقه کوچک وجود داشته باشد که چیزی برای محافظت از آن نداشته باشید ، سوسک چوب و دیگر حشرات چوب خوار وارد می شوند و اثرات منفی روی چوب می گذارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *