سمپاشی محل کار
به این صفحه امتیاز دهید page

سمپاشی محل کار

باید گفت محیط کار یکی از حساسترین محیط هایی می باشد که باید از هر گونه آفات و حشرات پاکسازی شود. ( سمپاشی اداره )

و حضور این حشرات خطر ناک بوده برای تمامی کارمندان بسیار خطر ناک است.

و بدیهی است خدمات سمپاشی محل کار باید به صورت دوره ای انجام گیرد.

تا تمامی افراد یک اداره از محیط امنی برخوردار باشند.

سعی ما در این مقاله آشنایی شما دوستان با انواع آفات رایج در محیط پیرامون شما عزیزان است پس ما ما همراه باشید.

در قسمت سمپاشی منازل دلایل گوناگونی که جهت این که افراد جامعه برای آرامش فضای خانه و رفاه زندگی خود به سمپاشی و مبارزه با حشرات و جوندگان از سم‌پاش‌ها استفاده می‌نمایند را اشاره کردیم خصوصاً وجود ترس و وحشت و مسائل بهداشتی اولی این دلایل ذکرشده شاید قانع کننده نباشد درمورد این که مدیر یک کارخانه قصد هزینه کردن برای کنترل حشرات موذی در صنعت خود را داشته باشد.

تصور کنید مدیر یک کارخانه می‌خواهد کارخانه خود را سمپاشی کند. چرا که شرکت جانورانی مانند سوسک و پشه و … دارد و کارمندان از سوسک ترس دارند در اکثر مواقع مدیران به این مسئله توجهی ندارند. پس علت اصلی اینکه کارخانجات محل کار خود را سمپاشی می‌نمایند چیست ؟

سمپاشی محل کار در تهران

محیط کار باید محیطی سالم و به دور از استرس و آلودگی باشد. وجود سوسک و حشرات در محیط کار نه تنها سلامت کارگران را به خطر می اندازد، بلکه تمرکز آنها را در محل کار کاهش می دهد.

بنابراین در صورت مشاهده آثاری از سایر حشرات در محل کار خود می توانید با سمپاشی محل کار آنها را از بین ببرید. در ادامه می توانید با ارائه اطلاعات تکمیلی با آریا ونوس در ارتباط باشید.

هزینه و قیمت سمپاشی محل کار

برخی از افراد سمپاشی محل کار را به دست خود و کاملا شخصی و بدون مراجعه به شرکت های سمپاشی انجام می دهند تا هزینه سمپاشی محل کار را کاهش دهند. در این صورت برخی از حشرات و سوسک ها از بین می روند.

اما برخی در گوشه های مختلف ساختمان مخفی می شوند، تخم ریزی و تولیدمثل می کنند و در مدت زمان کوتاهی با افزایش تعدادشان شما را نیازمند به فرآیند سمپاشی مجدد می کند.

در این صورت هزینه سمپاشی محل کار چندین برابر برای شما افزایش می یابد بنابراین آریا ونوس همیشه سمپاشی محل کار را به شرکت ها با تخصص کامل و با توجه و کیفیت بسیار بالا ارائه می نماید که همین توجهات و کیفیت های مناسب باعث بالا رفتن اعتبار و درخواست ها متعدد برایش شده است.

قیمت دریافت خدمات سمپاشی محل کار

هزینه سمپاشی محل کار به عوامل مختلفی بستگی دارد که عمده ترین آنها تعداد اتاق ها، وسعت ساختمان، نوع سم، تعداد حشرات، نوع حشرات و پراکندگی آنها و … می باشد. برای اطلاع از قیمت های دقیق و حوادث سمپاشی در کف مغازه، لطفا از طریق گزینه های تماس درج شده در وب سایت با ما تماس بگیرید.

 

اهمیت سمپاشی محل کار

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که با گرم شدن هوا باید نسبت به سمپاشی محل کار خود اقدام کنید؟! البته! اشتغال با مسئولیت های زیادی همراه است. یکی از این وظایف محافظت از محیط کار در برابر حیوانات موذی و حشرات است. مشکل اکثر آفات این است که هیچ نشانه ای از آلودگی وجود ندارد. سپس ناگهان با یک مشکل آفت مواجه می شوید که به سرعت از کنترل خارج می شود.

فقط به این دلیل که دفتر یا کارخانه شما هر روز تمیز می شود به این معنی نیست که آفات در ساختمان زندگی نمی کنند. سمپاشی تنها راه برای تعیین اینکه آیا مطب شما مشکل آفت دارد یا خیر است.

مشکلات آفات باعث می شود مشتریان تمایلی به همکاری با شما نداشته باشند و کارمندان تمایلی به کار در اطراف شما ندارند. اگر این مشکل برای مدت طولانی مورد بی توجهی قرار گیرد، آسیب های سازه ای و الکتریکی به ساختمان وارد می شود. کارمندان خود را ایمن و سالم نگه دارید و از فضای اداری خود با استفاده از خدمات کنترل آفات و سمپاشی در محل محافظت کنید. کنترل آفات می تواند به شما در یافتن سایر مشکلات کمک کند:

ضرر مالی و جانی

مدیران شرکت‌ها هنگامی که متوجه وجود حشرات و جوندگان موذی در کارخانه می شوند. از این رو شرکت از حضور آنها به تعریفی نا امن می‌شود و از سویی امکان دارد خطرات جانی ناشی از نیش جانوران و مسائل بهداشتی محیط کاری را تحت تأثیر قرار دهد. سمپاشی محل کار

ابتدا طبق دستورات بهداشتی قسمت‌های عمومی و خصوصی  که کارکنان در آن به کار و فعالیت و  گاهی استراحت مشغولند، باید با حشرات موذی و انواع جانوران مقابله نمود. که افراد حاضر در این محیط از جنبۀ مالی و جانی ضرری نبینند.

سمپاشی محل کار تاثیرات بسیار مثبتی دارد و می تواند مزایای بسیاری را به دنبال داشته باشد که مهم ترین آن عبارت است از:

کاهش هزینه های نگهداری

آسودگی خیال کارکنان از بابت عدم حضور حشرات موذی

عدم اختلال در کسب و کار و حفظ آرامش کارکنان

 

مزایای دیگر سمپاشی محل کار

سمپاشی محیط کار باعث کاهش آلودگی محیطی و در نتیجه تضمین سلامت کارکنان می شود . پس در نتیجه توجه و تمرکز افراد فقط روی کار است و راندمان نیز افزایش می یابد. بنابراین در صورت مشاهده حضور علائم حشرات و سوسک در محل کار خود با شماره های درج شده در وب سایت آریا ونوس تماس بگیرید.

 

نیاز به سمپاشی محل کار

اگر محل کار شما در محلی است که سوسک ها و حشرات موفق به رخنه و آلوده کردن محیط آن شده اند ، بهتر است به طور منظم نسبت به سمپاشی محل کار اقدام کنید تا از گسترش آفات جلوگیری شود.

سمپاشی معمولا فصل و زمان خاصی دارد و قوانین و مقررات خاص خود دارد. به همین دلیل بهترین روش برای سمپاشی دوره ای محل کار، سپردن اینکار به متخصصین آریا ونوس می باشد.

بهترین روش سمپاشی محل کار

استفاده از سموم با کیفیت بالا و تجهیزات سمپاشی مخصوص برای سمپاشی محل کار یکی از بهترین روش های بالابردن راندمان کار در سمپاشی محل کار است. برای از بین بردن کامل سوسک ها و سایر حشرات در محل کار، استفاده از سموم با کیفیت بالا در زمان مناسب ضروری است.

همچنین بستن مجاری ورود سوسک ها و حشراتی که دوباره به محیط کار نفوذ می کنند بسیار مهم است.

سم مناسب برای سمپاشی محل کار

پس از کمی جستجو در بین مطالب مربوط به سمپاشی محل کار متوجه می شوید که سموم زیادی با برندهای مختلف وجود دارد که شما را برای خرید سم مناسب سمپاشی محل کار ممکن است کمی گیج می کند. به همین دلیل باید با توجه به شرایط محیط کار و نوع حشره از بهترین سم استفاده نمایید.

اگر اطلاعات کافی در مورد سموم مختلف ندارید، می توانید با شماره تلفن های درج شده در وب سایت آریا ونوس تماس بگیرید. تا کارشناسان ما با توجه به نوع سوسک ها و حشرات موجود در محیط بهترین سم را به شما توصیه کنند.

 

شایع‌ترین آفت های موجود در اداره‌جات

عنکبوت ها

بدیهی است عنکبوت ها معمولا در مکان های خشک و گرم مانند میز ، دریچه های هوا ، گوشه های اتاق و غیره مشاهده چشمگیری دارند.

حضور آن ها نشان دهنده وجود مشکلات و خطرات جبران ناپذیری می باشد. سمپاشی محل کار

به این دلیل که عنکبوت ها با خوردن حشرات دیگر به زندگی خود ادامه می دهند.

سمپاشی مورچه ها:

معمولا مورچه ها به سمت و سوی مواد غذایی خرده و باز و نه به صورت تکی بلکه به صورت گروهی حمله ور می شوند.

از سمتی دیگر این گونه از حیوانات یعنی مورچه ها، نیز به باقی مانده مواد غذایی و زباله ها و هر چیز دیگری که در دسترس آن ها باشد، حمله ور می شوند .

سمپاشی سوسک ها:

از این رو باید گفت که سوسک ها معمولا در آشپزخانه ها و آبدار خانه های ادارات که دارای رطوبت و خنکی خوبی نیز می باشد.

سوسک ها یافت می شوند و سرپناه امنی برای حضور این حشرات نیز می باشد.

سمپاشی محل کار باید به صورت دقیق و با استفاده از بهترین سموم موجود در بازار انجام شود.

سمپاشی مگس:

همیشه وجود مواد خیس و رطوبت دار و مواد ارگانیک در محیط کار شما یا اطراف آن، باعث حضور مگس یا حشرات همجنس این گونه از حیوانات شده است.

زیرا اینجا مکانی است که باعث تجمع این گونه از حشرات و تخمگذاری آن ها نیز است.

سمپاشی موریانه ها:

این گونه حشرات را در محل هایی یافت  می کنیم که دارای مواد سلولز ،  مانند کاغذ مقوا و … نیز است پیدا می شوند.

و فعالیت می کنند سمپاشی محل کار خود را از گروه متخصص آریا ونوس وطن بخواهید

سمپاشی ساس ها:

ساس ها از طریق ورود و خروج کارمندان و ارباب رجوع ، راه خود را به داخل ادارات پیدا می کنند.

پس از این که در این محیط ها حضور پیدا کردند.

از خون انسان شروع به تغذیه می کنند و تکثیر خود را به سرعت افزایش می دهند.

شایان ذکر است در مبلمان و پارچه ها و الیاف نیز به صورت مخفی دیده می شوند.

و فعالیت شبانه نیز دارند و اگر این حیوانات را در محل کار خود دیدید به سرعت اقدام به سمپاشی محل کار خود کنید .

سمپاشی موش ها:

مرتب نبودن محیط کار شما و در هم ریختگی آن باعث حضور حیوانات جونده و مشکل اساسی و جدی در محیط کاری شما نیز می باشد.

شایان ذکر است این دسته از حیوانات، در شب ها با حضور سطل زباله و تمیز نبودن ظروف و باقی مانده. مواد غذایی و سطل های زباله بزرگ به حضور انبوه خود ادامه می دهند.

ماهی نقره رنگو:

عواملی که باعث حضور این دسته از آفت ها می شود و حضور این نوع حیوانات را امکان پذیر می کند.

محل هایی مانند حمام هایی با رطوبت زیاد است.

و حتی می تواند در اطراف محل کار شما در حرکت باشد. و به سمت کتابخانه شما به حرکت خود پایان دهد .

تیم تخصصی آریا ونوس وطن آماده سمپاشی محل کار شما به صورت تخصصی می باشد با ما در تماس باشید.

جهت اطلاع از سمپاشی شپش ، سمپاشی عقرب و سمپاشی عنکبوت وارد صفحات مورد نظر شوید.

 

سمپاشی اداره (سمپاشی محل کار)

تعدادی از مردم فکر می‌کنند سمپاشی اداره کار دشواری نیست که و با بهره‌گیری از معمولی‌ترین سم‌ها هم می‌توان نتیجه گرفت و همه حشرات براحتی نابود خواهند شد.

راهکار منطقی این است که قبل از نفوذ آنها پیشگیری‌های لازم را انجام دهید.

هنگام سمپاشی اداره یا محل کار باید اصئل استاندارد را با درنظرگیری شرایط انجام داد که شرکت سمپاشی آریا ونوس با استفاده از کادری مجرب و ماهر در زمینه سمپاش اداره و محل کار، خدمات سمپاشی خود را در بالاترین کیفیت ارائه خواهد کرد.

درباره شرکت سمپاشی و خدماتی آریا ونوس

شرکت سمپاشی آریا ونوس با سابقه‌ای چند ساله مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد. خدماتی مانند سمپاشی منزل ، سمپاشی ساختمان ، محل کار و اداره جات، اعزام نیرو به محل ، مهمانداری و پذیرایی از مجالس ، سمپاشی سوسک و سمپاشی ساس و دیگر حشرات موذی ، سنگ سابی و کف سابی و … با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در این شرکت صورت می‌پذیرد.

مشتریان عزیز در هر کجای تهران یعنی غرب، شرق، شمال و یا جنوب تهران می توانند فقط با یک تماس و یا ثبت سفارش خدمات مختلف بشکل آنلاین ، از خدمات شرکست سمپاشی آریا ونوس بهره‌مند شوند.

واگذاری خدمات سمپاشی منازل به دست افراد غریبه و یا شرکت های معتبر امکان دارد. خسارات مالی بسیاری را برای شما بوجود بیاورد. شرکت سمپاشی آریا ونوس با شماره ثبت معتبر و سابقۀ طولانی در امر شرکت خدماتی خیال شما را از هر سو آسوده خواهد کرد.

اقدامات لازم در هنگام انجام سمپاشی محل کار

برای اینکه سمپاشی محل کار به سلامتی شما و دیگر ساکنین آسیب نرسد باید نکات زیر را رعایت کنید:

سم مناسب برای سمپاشی محل کار را از قبل آماده کنید.

قبل از سمپاشی محل کار استفاده از وسایل ایمنی مانند لباس شخصی، عینک، دستکش، کفش مخصوص، ماسک و … را فراموش نکنید.

قبل از شروع سمپاشی محل کار همه درها و پنجره ها را باز کنید.

برای شروع سمپاشی محل کار باید تمام ساکنان را از محیط تخلیه کنید.

تمام تجهیزات محل کار را هنگام سمپاشی محل کار بپوشانید.

نکاتی برای مراقبت بعد از سمپاشی محل کار

برای موثر بودن سمپاشی محل کار و از بین بردن کامل سوسک ها و حشرات باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

بهتر است افراد را حداقل تا 24 ساعت پس از سمپاشی محل کار از محیط دور نگه دارید.

پس از 24 ساعت بعد از سمپاشی محل کار ، تمام محیط ها و تجهیزات آلوده را ضد عفونی کنید.

بعد از سمپاشی محل کار فن را روشن کنید و درها و پنجره ها را باز بگذارید.

از ورود مجدد آفات به محیط کار بعد از سمپاشی محل کار جلوگیری کنید .

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *