سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

5/5 - (4 امتیاز)

درخواست سمپاشی سوسک

با توجه به اهمیتی که از بین بردن و مقابله کردن با این موجودات دارد با این مقاله از سری مقالات سودمند و آگاهی بخش و کاربردی آریا ونوس تا انتها همراه باشید تا با زیر و بم و تمامی نکات مهم سمپاشی سوسک در منازل و دیگر نقاط آگاه و آشنا شوید.

سوسک ها جانورانی هستند که هرگز از تلاش برای ورود با هدف بدست آوردن آب و غذا به خانه شما دست نمی کشند و معمولاً مهارت پنهان شدن و حرکت در شب را دارند که یکی از دلایلی که از بین بردن و مقابله با این موجودات بسیار موذی را سخت نموده است.

همین شب رو بودن و پنهان کار بودن این موجودات خطرناک و مضر برای بهداشت و سلامت خانه و اعضای خانواده می باشد.

پس هر موقعی که حتی یک سوسک مشاهده کردید به سرعت از خدمات سمپاشی استفاده کنید.

قسمت سمپاشی سوسک در تهران

وقتی صحبت از خدمات سم پاشی می شود، دانستن چند نکته در مورد ویژگی های خانه می تواند به شما در تعیین قیمت سم پاشی کمک کند. با توجه به اینکه قیمت سمپاشی سوسک در تهران بستگی به متراژ منزل شما، تهاجمی بودن این آفات و … دارد.

سمپاشی سوسک | سمپاشی سوسک ریز | سمپاشی سوسک سوسری | سمپاشی سوسک خانگی

اهمیت سمپاشی سوسک

سوسک هیچ استخوانی ندارد، بنابراین به راحتی در کوچکترین منافذ قرار می گیرد. سوسک ها در زباله ها و لوله های فاضلاب زندگی می کنند. این موجودات بسیار پرتولید می توانند آلاینده های زیادی را با خود حمل کنند.
وجود سوسک در آشپزخانه می تواند هشداری جدی برای وجود صدها سوسک باشد. سوسک ها شب زنده دار هستند و ممکن است هرگز آنها را در طول روز نبینید. این موجودات شب هنگام برای تغذیه و استفاده از غذای باقیمانده محل زندگی را ترک می کنند.

مانند سایر حشرات، سوسک ها سرعت تولید مثل بالایی دارند و به زودی کل ساختمان را اشغال می کنند. تنها راه حل موثر برای از بین بردن سوسک سمپاشی است. شما می توانید یک یا دو سوسک کوچک را با اسپری سوسک بکشید، اما برای خلاص شدن از شر یک کلنی بزرگ سوسک راهی جز سمپاشی سوسک وجود ندارد.

اقدامات لازم قبل از سمپاشی سوسک در منزل

سطل های زباله یکی از مناسب ترین محیط ها برای زندگی و رشد حشرات است. زیرا این سطل ها رطوبت کافی دارند و چربی های موجود در آنها می تواند نیازهای غذایی حشرات را تامین کند. بنابراین توصیه می شود در هنگام استفاده از این سطل ها از تیپ  دردار استفاده و روزانه آن  را بشویید. در بسیاری از شرکت ها معمول است که سایر کارمندان در روزهای تعطیل، زمانی که کارکنان خدمات حضور ندارند،  این ظروف را با باقیمانده غذا پر کنند.

در طول یک روز یا بیشتر که این غذاها در  سطل  باقی می مانند، بسیاری از حشرات می توانند از آنها تغذیه کنند و حتی تخم بگذارند.

قبل از شروع به سمپاشی سوسک در منزل آوردن لباس، پتو، وسایل بسته بندی، جعبه و سایر وسایلی که ممکن است حاوی حشرات کوچک باشد. حتماً آنها را چک کنید و ترجیحاً آنها را داخل نکنید. اگر از شانه های تخم مرغی استفاده می کنید، بلافاصله پس از قرار دادن تخم مرغ ها در یخچال، شانه خالی  را در سطل زباله بیندازید.

 

سمپاشی سوسک | سمپاشی سوسک ریز | سمپاشی سوسک سوسری | سمپاشی سوسک خانگی

سم های مورد استفاده برای سمپاشی سوسک در منزل

سوسک‌های خصوصاً سوسک ریز مقاوت بالایی در برابر سموم از خود نشان می دهند. و جهت نابودی سوسک باید در زمان‌های مناسب با توجه به نظر کارشناس از ترکیبی از سموم استفاده نماییم و در هر مرتبه سمپاشی سوسک ریز یا معمولی در منزل ترکیب موردنظر منغیر خواهد بود.
بر اساس تحقیقات صورت گرفته، مشخص شده است که سوسک های آلمانی نسبت به سموم کلره از خود مقاومت بالایی نشان می دهند. از همین رو از این سموم برای سمپاشی نمی توانیم استفاده نماییم. برای اطلاع از انواع سموم می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

بهترین سم برای سمپاشی، گرد یا محلول و یا پودر های معلق سمومی اعم از بایتکس،مالاتیون، دیازینون، دورسبان، دی دی وی پی،.بایگون، سوین و پرمترین را باید بصورت سمپاشی ابقایی و در قسمت‌های دارای رفت و آمد و استراحت سوسک ها مانند شکاف دیوارها،شوفاژ خانه ها، پشت کابینت ها و یخچال و سایر وسایل موجود در آشپزخانه ها سمپاشی را انجام داد.

قسمت‌های که دسترسی سختی دارند برای سمپاشی،می توان از آئروسلها بهره گرفت.

با در نظر گرفتن خطرات سمپاشی منازل و پیچیده بودن بهره‌گیری از سموم سوسک ریز برای سمپاشی از شرکت سمپاشی مجوزدار بهره بگیرید.

شرکت سمپاشی آریا ونوس، جهت مقابله با سوسک ریز کابینتی از شیوه‌ای خاص استفاده می‌نماید که در این شیوه از مواد تقریبا! غیر سمی استفاده خواهد شد که نیاز به ترک محل و شستشو در این شرایط وجود نخواهد داشت و سمپاشی سوسک بصورت تضمینی انجام خواهد شد.

سمپاشی سوسک تهران تضمینی

بهره گیری از سموم جهت نابودی حشرات موذی، رویدادی است که در هر زمانی اتفاق خواهد افتاد. سالهاست که افراد برای رها جستن از شر حشرات مزاحم بطور مرتب نسبت به سمپاشی سوسک تهر ان و سایر حشرات اقدام می‌نمایند. نیز بسیاری از افراد که برای بهره گیری از سم در قسمت‌ها و ساختمان­‌های گوناگون وجود دارد، باعث گردیده است که هر روز سموم با کیفیت‌تری در بازار توزیع شود.

معیارهای بسیاری وجود دارند که کیفیت و کارایی یک نوع سم را مشخص می‌نماید. بشکل کلی، یک سم مرغوب و با کیفیت باید قابلیت تاثیر در طولانی مدت را دارا باشد و زندگی و رشد حشرات موذی را بطور کامل نابود کند.

اما موضوعی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که سم در محل زندگی انسان مورد استفاده قرار می گیرد. پس اثار استفاده از آن در سلامتی هم بایستی مورد توجه قرار گیرد. هدف اصلی شرکت خدمات سمپاشی اریا ونوس، ارائه سموم با کیفیت می‌باشد که با بهره گیری از از آن‌ها بغیر از رهایی از کلیۀ حشرات مزاحم، کمترین پیامدهای نامطلوب متوجه سلامت افراد خواهد شد.

سمپاشی خانه و ساختمان تخصص ماست. کارشناسان سم شناسی و کنترل آفات با استفاده از سموم استاندارد مورد تایید وزارت بهداشت، حشرات مضر را برای همیشه از بین می برند. به گفته کارشناسان، برای خلاص شدن از شر تمام تخم‌ها و سوسک‌های باقی‌مانده پس از سمپاشی سوسک تهران اولیه، باید مجدداً از فاصله معینی سمپاشی کرد.

هزینه سمپاشی سوسک نوبت دوم کمتر از سری اول در نظر گرفته می شود. برای از بین بردن انواع آفات، شپش، مورچه، موریانه، موش و غیره با ما تماس بگیرید. قبل و بعد از سمپاشی توصیه های حرفه ای ایمنی را مورد توجه قرار دهید.

 

سمپاشی سوسک | سمپاشی سوسک ریز | سمپاشی سوسک سوسری | سمپاشی سوسک خانگی

عواقب سمپاشی سوسک ریز بشکل غیر اصولی

توصیه می‌کنیم برای حفظ سلامتی خود و افراد ساکن در خانه از سمپاشی غیر اصولی بخضوض برای حشرات خاص مانند حشره ساس و سوسک ریز آلمانی پرهیز کنید. چرا که سمومی که این روزها در کشور از سوی فروشگاه‌های سمپاشی در بازار وجود دارند.و اکثراً سم کشاورزی می باشند و جدا از بالابردن طح مقاومت حشرات سبب رخ دادن حساسیت های در تنفس خواهند شد.

در مواردی مشاهده شده است.که افراد برای از کشتن سوسک ریز در آشپزخانه در با وجود نوزاد کار سمپاشی سوسک و دیگر حشرات را در کنار نوزاد انجام می‌دهد. این سوسک‌های ریز از بین نرفته‌اند که هیچ بلکه نوزاد در این مواقع دچار عفونت تنفسی و حساسیت شدید تنفسی خواهد شد و تا سال‌ها عد با این بیماری‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند.

برای همین برای سلامت خود و  دیگران در صورت دیدن هر نوع حشره در خانه خود اول با شرکت خدمات سمپاشی دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت تماس حاصل نمایید و مشاوره‌ها و راهنمایی‌های لازم را دریفات کنید. سمپاشی سوسک

همچنین توجه داشته باشید که دستگاه های التراسونیک برای نابودی سوسک ریز و حشره ساس و موریانه نتیجه که نمی‌دهد. بلکه سبب پراکندگی این حشرات موذی به کلیۀ قسمت‌های منزل و محل کار خواهد شد.

شرکت خدمات سمپاشی آریا ونوس با بهره‌گیری از طعمه های تماماً ارگانیک، کلیۀ سوسک های ریز آلمانی را بدون انتقال اسباب و اثاثیه ، بدون نیاز به ترک خانه و محل‌های موردنظر ، بشک تضمینی ریشه کن و با بالاترین کیفیت سطح خدمات نسبت به سمپاشی اقدام خواهند کرد.

سمپاشی سوسک | سمپاشی سوسک ریز | سمپاشی سوسک سوسری | سمپاشی سوسک خانگی

انتشار جغرافیایی سوسک ها

در میان سوسری ها، سوسری آلمانی دارای وسیعترین پراکندگی در سطح دنیا است.

سوسری آمریکایی بومی نواحی گرمسیری آفریقا است، تقریبا” انتشار جهانی دارد و دامنه پراکندگی آن در نواحی گرمسیری، نیمه گرمسیری و معتدله گسترش یافته است.

و در هنگام سمپاشی سوسک نیز باید نوع آن ها را مشخص کنیم

شرکت سمپاشی آریا ونوس وطن همواره با معاونت محترم بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی تهران-ایران- البرز در تعامل بوده و تمامی سموم مصرفی کاملا مورد تایید آن معاونت می باشد.

کیفیت خدمات سمپاشی سوسک منزل آریا ونوس

اگر قصد سم پاشی در آپارتمان، اداره و شرکت و بیمارستان را دارید، اگر به دنبال سمپاشی سوسک آشپزخانه و کارگاهی هستید، اگر به دنبال سمپاشی سوک و سمپاشی ضد پشه و مگس هستید و یا تصمیم به سم پاشی سوسک حمام و کوچک دارید.

مهمترین مساله در این رابطه که به بالا بردن کیفیت سم پاشی سوسک کمک می کند استفاده از سم مناسب است که در خدمات سم پاشی آریا ونوس این مساله به صورت تخصصی در نظر گرفته می شود.

سمپاشی سوسک فاضلاب

سوسک حمام و فاضلاب در رشته حشره شناسی با نام سوسری معرفی شده است. سوسری ها از رایج‌ترین آفت‌ها در خیلی از منازل می‌باشند، که در هنگام شب برای پیدا کردن غذا در آشپزخانه‌ها، انبارهای مواد غذایی، ظروف زباله و فاضلاب مشاهده خواهند شد، و به دلیل عادت‌های آلوده و بوی بد جزو آفات محسوب خواهند شد. هنگام سمپاشی سوسک باید قسمت‌هایی را که این حشرات وجود دارند بیشتر مورد توجه قرار دهیم.

سوسک های فاضلاب در فضاهای دارای آلودگی وجود دارند و تغذیه خود را نیز از همین طریق تامین می‌کنند و به همین دلیل عامل عمدۀ منتقل نمودن بیماری و میکروب‌ها می‌باشند.

سمپاشی سوسک | سمپاشی سوسک ریز | سمپاشی سوسک سوسری | سمپاشی سوسک خانگی

سمپاشی سوسک ریز کابینتی

سوسک های کوچک یکی از انواع سوسک ها با اندازه حدود 1 تا 1.5 می باشد. این سوسک ها از زرد مایل به قهوه ای تا سیاه ممکن است مشاهده و یافت شوند و شاید مشاهده نمایید که بعضی از آنها بال هم  دارند.

این حشرات عاشق گرما هستند و معمولا در مناطق طبخ مواد غذایی مانند رستوران ها یافت می شوند. برای اینکه این سوسک ها وارد خانه شما نشوند به غیر از دریافت خدمات سمپاشی سوسک باید تا حد امکان بهداشت خانه را رعایت کنید، ضایعات غذا را جارو کنید و هر از چند گاهی زیر صندلی، میز و تخت را جارو نمایید.

این سوسک ها تخم های خود را در درزها و مکان های گرم می گذارند. اگر این سوسک ها را در خانه خود دیدید، باید از یک سوسک پاش حرفه ای کمک بخواهید.

آریا ونوس ، گروه سمپاشی آریا ونوس در تهران ، با بهره گیری از تکنولوژی و دستگاه های پیشرفته از سموم مناسب با ماندگاری طولانی برای سمپاشی سوسک ریز ، سوسک فاضلاب و … استفاده می کنند.

آریا ونوس گروه سمپاش در تهران که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات و سموم مناسب با عمر طولانی اقدام به سم پاشی سوسک های کوچک، سوسک فاضلاب و … می نماید.

 

سمپاشی سوسک درشت | سمپاشی سوسک در تهران | قیمت سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک درشت

سوسک بزرگ نوعی سوسک است که برای افراد مختلف ترسناک است. و تنها راه خلاص شدن از شر آنها، سم پاشی سوسک های بزرگ توسط خدمات سمپاشی  سوسک آریا ونوس است. سوسک های بزرگ معمولا در حمام ها و توالت ها یافت می شوند، اما ورود آنها به آشپزخانه تهدیدی جدی برای ساکنان خواهد بود، بنابراین در صورت مشاهده، سوسک های بزرگ باید توسط متخصصان سم پاشی سوسک برای از بین بردنشان اقدام شود.

سمپاشی سوسک بزرگ باید توسط متخصصان این زمینه در شرکت معتبر آریا ونوس انجام شود. تامین بهداشت خانواده و خانوار با انجام خدمات سمپاشی آریا ونوس به راحتی میسر و ممکن خواهد بود.

مراحل سمپاشی سوسک درشت

 1. در گام نخست با بهره‌گیری از سموم بهداشتی برای سوسک درشت بر اساس دستورالعمل‌ها روی کاتالوگ مصرف سم، مقدار مشخصی از سم پیشنهادی را با آب سرد رقیق می‌کنیم و  پس از آن داخل سمپاش (سم پاش) می‌ریزیم.
 2. سر نازل سم پاش ( سمپاش ) روی حالت پخش قرار خواهیم داد.
 3. اطراف مکان سمپاشی سوسک درشت را بشکل نواری با عرض 15 الی 30 سانت سمپاشی کنید.
 4. بعد از تمام کردن سمپاشی (سم پاشی) 200 الی 300 cc از محلول سمی درون پمپ سمپاش  (سم پاش) را درون هر کدام از خروجی های فاضلاب‌ها بریزید.
 5. جهت دریافت نتیجۀ بهتر و افزایش ضریب اطمینان تأثیرگذاری سمپاشی، باید سمپاشی را دو هفته بعد از همین شیوه استفاده نمایید.

به شرح زیر است :

ابتدای سمپاشی سوسک درشت به این صورت است که باید طبق دستور نوشته شده در دفترچه مصرف سم ریخته  و مقدار توصیه شده سم را با آب سرد رقیق کنید و سپس داخل دستگاه اتومایزر بریزید. ,با رعایت نکات ایمنی و مهم سم پاشی را آغار نمایید.

سر نازل را روی حالت پخش قرار دهید (زاویه پاشش از 45 تا 90 درجه).

برای از بین بردن سوسک های بزرگ محیط را به قطر 15 تا 30 سانتی متر سم پاشی نمایید
پس از سمپاشی سوسک ، 200 تا 300 سی سی محلول سمی را در پمپ آب به تمامی خروجی های فاضلاب پمپ کنید. برای موفقیت زیاد و افزایش اطمینان در اثربخشی سم پاشی حتماً بعد از 14 روز سم پاشی را به همین ترتیب تکرار کنید.

سمپاشی سوسک فاضلابی

سوسکهای حمام و فاضلاب مثلا در حشره شناسی به نام سوسری معروف می باشند. سوسری ها از متداول ترین آفات در بیشتر خانه ها و ساختمان ها یافت می شوند ، که در هنگام شب برای جستجوی غذا در آشپزخانه ها، انبارهای مواد غذایی، ظرف های زباله و فاضلاب مشاهده می شوند، و به خاطر کثیف بودن و بوی نا مطلوب از آفات به شمار می آیند.

بنا بر این هنگام سمپاشی سوسک باید به این قسمت‌ها توجه بسیاری داشته باشیم.

سمپاشی سوسک خانگی | سمپاشی سوسک فاضلاب | سمپاشی سوسک در تهران

سوسک های فاضلابی در محیط های کثیف و آلوده زندگی میکنند و تغذیه خود را هم از فاضلاب تامین میکنند. به همین علت عامل اصلی انتقال بیماری و میکروب ها هستند.

اگر میخواهید برای همیشه از شر این سوسک ها خلاص شوید، از خدمات سمپاشی سوسک فاضلابی شرکت رادین تک استفاده کنید.

این خدمات همراه با سموم مخصوص و دستگاه های سمپاشی حرفه ای و توسط سمپاشان با تجربه انجام میشود و کاملا تضمینی میباشد.

سوسک های فاضلابی در محل های کثیف و آلوده زندگی می کنند و غذای خود را  از فاضلاب تامین می کنند. به همین دلیل عامل اصلی انتقال بیماری ها و میکروب ها می باشند

اگر می خواهید برای همیشه از شر آن سوسک ها خلاص شوید، از سرویس افت زدایی آریا ونوس جهت سمپاشی سوسک و دیگر حشرات موذی استفاده کنید.

این سرویس با سموم مخصوص و اسپری های  حرفه ای توسط سمپاش های مجرب و  با ضمانت کامل انجام می شود.

 

سمپاشی سوسک بزرگ | سمپاشی سوسک خانگی | سمپاشی سوسک در تهران

شیوه های سمپاشی سوسک درشت به شرح زیر است :

جهت سمپاشی سوسک‌ها، بهتر است ابتدا با دقت دستورات دفترچه مصرف سموم بهداشتی سوسک‌های درشت را رعایت کنید. مقادیر مشخصی از سموم را طبق دستورات رقیق کرده و سپس به سمپاش خود بریزید.

سپس، نازل اسپری پاش را در حالت پخش (با زاویه پاشش بین 45 تا 90 درجه) قرار دهید.

نوارهای بزرگ سوسک را با عرض تقریبی 15 تا 30 سانتی‌متر در کنار مناطق مورد نظر، با استفاده از سمپاشی، پوشش دهید.

پس از اتمام فرآیند سمپاشی، کمی از محلول سم را (تقریباً 200-300 میلی‌لیتر) به پمپ سمپاش بریزید و آن را به لوله‌های فاضلاب انتقال دهید.

برای حفظ و افزایش اثربخشی سمپاشی، پس از گذشت حدود 14 روز، با همان روش و ترتیب، مجدداً اقدام به سمپاشی کنید. این تداوم باعث می‌شود که نتایج بهتری در جلوگیری از حشرات مزاحم حاصل شود و از اثرات آن بهره‌برداری بهتری ببرید.

 

سمپاشی سوسک آشپزخانه

سوسک آشپزخانه یا سوسری آلمانی با انتشار جهانی از شایع ترین سوسری های داخل اماکن بخصوص در مجتمع های ساختمانی می باشد.

سوسک آلمانی بیشتر در محل های تهیه غذا، غذاخوری ها و حمام ها که درجه حرارت مناسب (۳۵ تا ۳۹ درجه)، رطوبت کافی و قابلیت دسترسی به آب و غذا به آسانی وجود دارد، پیدا می شوند و در آلودگی های شدید به قسمت های دیگر ساختمان انتشار می یابند.

سوسک آلمانی دارای قدرت تکثیر زیاد می باشد و این موضوعی است که سمپاشی سوسک آشپزخانه را برای ما دشوار می‌سازد.

سوسری بالغ به رنگ قهوه ای – زرد بوده و دو نوار سیاه روی پیش سینه حشره وجود دارد.

نکات مهم درباره سمپاشی سوسک

برای سمپاشی سوسک انواع سوسک ها ، به عنوان مثال برای از بردن سوسک های کوچک کابینتی ، سمپاشی سوسک بزرگ، فاضلاب،کمد، سوسک آشپزخانه و … باید از خدمات تخصصی و تضمینی شرکت های معتبر استفاده کنید که قادر به انجام تخصصی سم پاشی می باشند.

زیرا در غیر اینصورت و در صورتی که از خدمات غیر تخصصی برای سمپاشی سوسک در منازل و ساختمان و یا حتی محل کار خود استفاده نمایید نه تنها از تاثیری خاصی برای از بین بردن این موجودات برخوردار می شوید.

حتی ممکن است با انتخاب نامناسب سموم به کار برده شده در سم پاشی غیر تخصصی این جانواران دارای حالتی می شوند که دیگر سموم قوی نیز بر روی اینها تاثیری نخواهد داشت و فقط باعث از بین رفتن سرمایه و بیشتر شدن تعداد این موجودات در محیط مد نظر شما عزیزان خواهد شد.

دیگر نکات بسیار مهم در این مورد ( سمپاشی سوسک )

در رابطه با تاثیر صد در صدی سمپاشی سوسک باید بدانید که در زمان ورود سوسک ها به محیط سوسک ها به سرعت محل مناسبی برای استقرار پیدا می کنند و شروع به تخم گذاری خواهند کرد و در صورت عدم حذف کامل مشکلات بزرگی به وجود می آید.

برنابر این یکی از نکاتی که تیم های تخصصی آریا ونوس در طی انجام علمیات سم پاشی سوسک به شما عزیزان در جهت بالا بردن و حذف کامل سوسک از محیط مد نظرتان ارائه می دهند در ابتدا توجه به نقاط آلودگی و محل های استقرار آنهاست و اطمینان از اینکه به طور کامل تخم ها و سوسک های کوچک که رویت آنها بسیار سخت است را از بین برده باشند.

اما این مساله در زمانی می تواند بیشترین تاثیر را داشته باشد که شما عزیزان به موقع با شرکت آریا ونوس برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک تماس حاصل فرمایید.

از مهم ترین نکات سمپاشی این است که پس از اتمام سمپاشی باید خانه را به مدت 2 روز ترک کنیم.

کپسول تخم (ااتکا) ۹-۷ میلی متر طول دارد و به رنگ قهوه ای روشن و بطور متوسط دارای ۴۰ قرس است.

که این سم ها وارد بدن ما نشد زیرا حوادث جبران ناپذیری را به همراه  نیز خواهد داشت.

سمپاشی سوسک آشپزخانه | سمپاشی سوسک خانگی

سوسری ماده در طول عمر خود ۸-۴ کپسول تخم می گذارد.

طول دوره جنینی در شرایط معمولی حدود ۲۰-۳۰ روز می‌باشد. بسته به درجه حرارت و رطوبت محیط تغییر می کند.

نمف ها به رنگ قهوه ای تیره و دارای یک نوار قهوه ای روشن می باشند که تا پشت آن ها کشیده شده است.

طول دوره نمفی در شرایط معمولی حدود ۱۲۰-۴۰ روز است. در این دوره ۷ بار پوست اندازی انجام می شود.

طول عمر حشره بالغ ممکن است از ۴ تا ۱۲ ماه طول بکشد.

سوسری بالغ می توانند در شکاف هایی با پهنای ۸/۰ تا ۶/۱ میلی متر یافت می شوند.

آن ها بعد از تاریکی هوا بخصوص قبل از سپیده صبح بیشترین فعالیت را دارند.

گاهی به دلیل نفوذ سوسک ها و حشرات در تمام سطوح و قسمت های دیوار، کف یا سقف آشپزخانه، لازم است دیوار یا فضا شکافته شوند که بر افزایش هزینه سمپاشی سوسک آشپزخانه تاثیر خواهد گذاشت.

شماره تماس شرکت آریا ونوس

شرکت‌های بسیاری در حوزۀ سمپاشی حشرات وجود دارند ولی در بین آنها تعداد محدودی با مجوز رسمی و بشکل حرفه‌ای خدمت رسانی میکنند.

اگر بدنبال شماره تماس شرکت سمپاشی سوسک می‌باشید، با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

شرکت سمپاشی آریا ونوس با سالها تجربه و سابقه در این زمینه قادر خواهند بود تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت ( سمپاشی در محل ) انجام دهند.

شماره تماس سمپاشی سوسک سوسری، سوسک ریز، سوسک آشپزخانه

این حشره از حاملان قطعی یا مشکوک عوامل بیماری زای زیر است :

 • دیسانتری
 • وبا
 • جذام
 • طاعون
 • تب تیفوئید سمپاشی سوسک
 • بیماری های ویروسی مانند فلج اطفال
 • علاوه بر آن، آنها تخم کرم های انگلی را حمل کرده و می توانند موجب واکنش های آلرژیک از جمله، ناراحتی های پوستی، خارش، تورم پلک ها و ناراحتی های جدی تنفسی شوند.

پاک کردن خانه از سوسک ها با سمپاشی سوسک

میتوان گفت که یکی از بزرگترین نوع حشرات سوسک است. که بیشتر افراد از اسم سوسک برای انواع سوسک ها استفاده می کنند. بدین صورت که سوسک های (beetle) دارای تفاوت های ظواهری با سوسک های حمام یا سوسری (cockroach) دارند.

سوسک ها برای ضربه نخوردن به بالشان از یک لایه محکم روی بالشان برخوردار می باشند در صورتی که ، سوسری ها از داشتن این لایه محروم می باشند و شاخک های آنها کمی تفاوت دارد.

این حشرات موذی مواقعی در ساختمان های مسکونی و ادرای و … پیدا می شوند که باعث ازار و اذیت می شوند که چندش اور هم می باشند و یکی از بهترین راهکارهای بسیار کارآمد برای جلوگیری از ازدیاد آنها سمپاشی سوسک ریز می‌باشد.

سوسک ها در بیشتر اوقات در مکان های کم نور و به دور از چشم در منازل زندگی می کنند و قادر به این هستند که از هر چیزی تغذیه کنند. سمپاشی سوسک ریز در حیطه ی تخصص گروه شرکت سمپاشی  آریا ونوس است. شرکت ما با هزینه سمپاشی ارزان، با ماندگاری طولانی توان سمپاشی محل مورد نظر شما را دارا می باشد.

سمپاشی سوسک | پاکسازی سوسک خانگی | سمپاشی سوسک سوسری

سمپاشی سوسک در تهران

قیمت سوسک پاشی در تهران با در نظر گرفتن موارد زیر تعیین می شود:

 • انواع ساخت و ساز
 • گونه های حشرات، آفات و…
 • اندازه ساختمان
 • کیفیت سم
 • روش استفاده
 • قاب
 • و …

سمپاشی سوسک در تهران | خدمات سمپاشی در تهران

بهترین سم برای سمپاشی سوسک تهران

برای از بین بردن انواع سوسک با کمک سمپاشی سوسک در تهران باید از خدمات سم پاشی شرکت آریا ونوس و بهترین سم برای سوسک ها استفاده کنید . کارشناسان ما برای پاسخگویی به نیازهای شما و دریافت راهنمایی و مشاوره لازم در این راه (تماس تلفنی) همواره در کنار شما هستند.

متخصصان شرکت سمپاشی سوسک در تهران آریا ونوس به سمت محل مورد نظر شما حرکت و سوسک ها را پیدا و بررسی می کنند تا پس از شناخت نوع و تعداد سوسک ها سم مورد نظر را برای سمپاشی سوسک در تهران به دست مشتریان برسانند.

رایجترین مکان برای سمپاشی سوسک

یکی از رایج‌ترین مکان‌ها برای یافتن سوسک‌ها برای سمپاشی سوسک ، توالت‌ها و حمام‌ها هستند که سوسک‌ها را در خود جای داده‌اند و برای از بین بردن آنها نیاز به استفاده از سم دارند. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که سوسک ها در دیواره لوله توالت زندگی می کنند و به همین دلیل بهترین راه برای از بین بردن آنها اسپری کردن آنها است.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سوسک ها روی دیواره های کاسه توالت شما زندگی می کنند و به همین دلیل بهترین راه برای از بین بردن آنها اسپری حشره کش است. یک کلمه مهم در مورد سمپاشی سوسک توالت، دوش و زهکشی این است که حداقل سالی یک بار تمام فاضلاب های خانگی را اسپری کنید تا نگران این مشکل نباشید.

سم مورد نیاز برای سمپاشی سوسک در تهران

سم شرکت آریا ونوس برای انواع حشرات و سمپاشی سوسک در تهران بی نظیر است . برای سایر آفات مفید نیستند و فقط توسط اسپری های شرکت ما استفاده می شوند. بهترین زمان برای انجام سم پاشی در تهران در دو ماه اول سال است که با گرم شدن هوا شروع به تخم گذاری و تولید مثل می کنند.

شماره تماس و تلفن برای سمپاشی سوسک در تهران

عامل موثر در قیمت سمپاشی سوسک تهران

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین نرخ و هزینه سمپاشی سوسک در تهران میزان درگیری محیطی با حشرات است. قرار ملاقات با متخصص هزینه واقعی سم پاشی را تعیین می کند. کارشناسان شرکت آریا ونوس در محل مورد نظر حضور خواهند داشت.

آنها با بررسی دقیق محل و یافتن میزان آلودگی تمی توانند قیمت سموم را به طور دقیق اعلام کنند. آدرس شما عامل دیگری است که بر هزینه سمپاشی سوسک در تهران تاثیر می گذارد. اگر درخواست شما مربوط به مناطقی فراتر از مناطق ۲۲ گانه تهران باشد، قیمت برای شما متفاوت خواهد بود.

از بین بردن کامل سوسک با سمپاشی سوسک تهران

باید بگوییم که سوسک بزرگترین حیوان از خانواده حشرات است. بسیاری از مردم از نام سوسک برای انواع مختلف استفاده می کنند. این است که آیا سوسک ها از نظر ظاهری انواع مختلفی در سمپاشی سوسک در تهران با سوسک حمام یا سوسک دارند ؟

بهترین مناطق برای سمپاشی سوسک در تهران

برای سمپاشی سوسک در تهران باید بهترین نقطه تجمع این موجودات را بشناسیم که سوسک ها معمولاً در مکان های کم نور و در دسترس خانه زندگی می کنند و تقریباً هر چیزی را می خورند. سم پاشی سوسک در تهران برای سوسک های کوچک و سوسک های معمولی تخصص گروه شرکت آریا ونوس می باشد. با سرعت سمپاشی مناسب (در تهران) قادر است در جایی که می خواهید با ماندگاری بالا سمپاشی کند.

هزینه سمپاشی سوسک تهران

هزینه سمپاشی سوسک در تهران برای از بین بردن حشرات به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی سرعت حذف بستگی به میزان سم و زمان مصرف سمپاش ها دارد . لازم به ذکر است که هر چه سطحی که سوسک در آن سمپاشی شود بیشتر باشد، هزینه سمپاشی نیز بیشتر می شود. اما فضا تنها عامل تعیین کننده هزینه سمپاشی سوسک در تهران نیست. سمپاشی کردن یک اتاق نشیمن یکپارچه می تواند بسیار ارزان تر از اسپری کردن یک خانه با همان منطقه باشد.

 

اتاق داخل خانه نیز دلیلی بر این امر است. اگر محیط یک خانه به چند اتاق تقسیم شود، در کل مساحت تفاوتی وجود ندارد. اما طول گوشه ها افزایش می یابد که باعث افزایش میزان سم و مدت زمان سمپاشی منطقه می شود.

هزینه سمپاشی سوسک در تهران | سمپاشی سوسک در تهران

سمپاشی سوسک تهران برای منازل

هزینه سمپاشی برای از بین بردن حشرات به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی سرعت حذف بستگی به میزان سم و زمان مصرف سمپاش ها دارد. لازم به ذکر است که هر چه سطحی که سوسک در آن سمپاشی شود بیشتر باشد، هزینه سمپاشی سوسک در تهران نیز بیشتر می شود.

اما فضا تنها عامل تعیین کننده هزینه سمپاشی نیست. اسپری کردن یک اتاق نشیمن یکپارچه می تواند بسیار ارزان تر از اسپری کردن یک خانه با همان منطقه باشد. اتاق داخل خانه نیز دلیلی بر این امر است. اگر محیط یک خانه به چند اتاق تقسیم شود، در کل مساحت تفاوتی وجود ندارد.

اما طول گوشه ها افزایش می یابد که باعث افزایش میزان سم و مدت زمان سمپاشی منطقه می شود.

سمپاشی سوسک تهران سمپاشی سوسک در تهران

سمپاشی سوسک در تهران یکی از مهم ترین کارهایی است که اکثر شرکت های سم پاشی در تهران را در تهران انجام می دهند. کادر مجرب و ماهر شرکت سمپاشی آریا ونوس با تسلط و مهارت کافی در شرایط کم محیط سعی در ارائه بهترین خدمات ممکن به شما عزیزان دارند.

سرویس سمپاشی آریا ونوس به این صورت است. مردم درخواست سمپاشی سوسک در تهران  را برای کارشناسان سمپاشی ارسال می کنند. تیم آریا ونوس پس از درخواست اسپری به محل مورد نظر سمپاشی می رسد و محیط را بررسی می کند.

یکی از مهمترین کارهایی که باید در برابر و در جهت از بین بردن و مقابله با این حشرات موذی و خطرناک انجام دهید تا بهترین جواب را بگیرید اقدام به موقع نسبت به انجام سمپاشی سوسک  می باشد که در همین رابطه شما عزیزان باید به محض رویت هرگونه سوسکی سریعا با مرکز ارائه دهنده خدمات سم پاشی سوسک تخصصی که در حال حاضر بهترین مرکز در تهران و حومه شرکت سم پاشی می باشد تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است شماره های آریا ونوس در وبسایت رسمی این شرکت هم اکنون موجود و شما بزرگواران می توانید برای دریافت بهترین خدمات سم پاشی با ما تماس بگیرید .

پس از تصمیم گیری در مورد روش تزریق مناسب، متخصص کار اولیه را انجام می دهد.

سمپاشی سوسک تهران و حومه

سمپاشی سوسک در تهران فقط مربوط به ساختمان های مسکونی و غیره در مرکز شهر نیست و حومه شهر نیز میسر خواهد بود. تعداد زیادی از آپارتمان ها در تهران صرف نظر از نوع کاربری (مسکونی، تجاری و …) با وجود حشرات مضر مانند سوسک مواجه هستند.

دلیل اصلی حضور سوسک ها در تهران، ایده آل نبودن سیستم فاضلاب ساختمان های قدیمی است و سوسک ها در این قسمت ها تخم می گذارند.

تأثیر کاربری ساختمان

استفاده از سموم برای سم پاشی در تهرانچیز جدیدی نیست. از زمان های قدیم تا دوران مدرن، مردم به طور منظم برای از بین بردن حشرات، از جمله حشرات مزاحم، منازل و محل کار خود را سمپاشی می کنند. نیاز زیادی به استفاده از سم در مکان ها و ساختمان های مختلف وجود دارد.

سموم با کیفیت بالا را روز به روز در بازار عرضه کرده است . عوامل زیادی وجود دارد که کیفیت و استفاده از نوع سم برای سمپاشی سوسک در تهران را تعیین می کند. به طور کلی یک سم خوب باید برای مدت طولانی مفید باشد. این می تواند آفت مورد نظر را در زندگی و رشد از بین ببرد.

اما یکی از نکات مهم این است که قرار است از این سم در محیط زیست انسان استفاده شود.

سمپاشی سوسک ریز و درشت | سمپاشی سوسک سوسری

برای جلوگیری از نفوذ نوع خاصی از سوسک ها به منازل. ممکن است در شرایط مختلف از سموم متفاوتی استفاده شود. نوع کاربری ساختمان، امکان دارد که محدودیت­‌های زیادی را در انتخاب نوع سم به وجود آورد.

به عنوان مثال سمی که قرار است در محیط دفتر یک شرکت ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد. اگر از جنسی باشد که تا چند روز بعد از سمپاشی سوسک هم محیط کمی بوی سم بدهد، مشکل جدی‌­ای پیش نمی‌­آید.

اما واقعیت این است که خیلی ها دوست ندارند در جایی که بوی سم شدید میاید یک پرس چلوکباب سفارش بدهند. بله فکرتان درست است. یک فاکتور مهم در تعیین نوع سم برای اماکن فروش و سرو مواد غذایی بدون بو یا بسیار کم‌­بو بودن سم است. به طوری که با عرضه یک بوی مناسب در محیط، بتوان اثر بوی ناخوشایند آن را خنثی کرد.

 

بهترین زمان برای سمپاشی سوسک

بهترین زمان برای سمپاشی سوسک ، نیمه اول اردیبهشت می‌باشد، دفعه بعد بهتر است یک ماه بعد سمپاشی شود. معمولاً تخم‌های سوسک آمریکایی بعد از یک ماه باز می‌شوند و سم روی تخم‌ها تأثیر نمی‌گذارد. بنابراین، باید صبر کنیم تا تخم ها باز شوند و یک ماه بعد، سوسک ها را در مناطق بسیار آلوده اسپری کنیم.

این سوسک ها از کجا می آیند؟ مکان های مورد حمله این حشره (منازل سمپاشی): حمام-سرویس بهداشتی-آب انبار-آشپزخانه-تاسیسات زیرزمینی-چاه و سایر مناطق گرم و مرطوب و تاریک-برای از بین بردن سوسک ها بهتر است ساختمان ها و خانه ها سمپاشی شوند، طبقات پایین معمولاً بیشتر است. آلوده است.

زیرا سوسک ها از پایین به بالا پخش می شوند، بنابراین کنترل سوسک ها در طبقات پایین دشوارتر است و تنها راه حل این است که تمام قسمت ها را تمیز کنید و تمام واحدهای ساختمان به آن اسپری می شود و طبیعی است.

سمپاشی آریا ونوس

شهر تهران به دلیل داشتن ساختمان های متعدد که هرکدام از آن ها کاربرد های متفاوتی دارند. برخی از این ساختمان های بنای قدیمی دارند. برخی از این ساختمان ها خالی هستند، و البته مشکل فضلاب های قدیمی و کهنه هم مزید بر علت است . امروزه وجود رستورانها و مراکز خرید هم در نزدیک این منازل مسکونی دردسرهای بسیاری را به وجود آورده  است.

مشکل سوسک امروزه در تهران و خیلی از ابر شهرها بچشم می خورد.اما با تماس با کارشناسان متخصص سمپاشی آریا ونوس می توانید بر این مشکل غلبه کنید.

شرکت سمپاشی سوسک در تهران | بهترین شرکت سمپاشی در تهران

سوسک ها  ومیزان تخم گذاری بالای آنها و محیط  مناسب برای زندگی آن ها در شهری مثل تهران به شدت فراهم است . وباید حتما به صورت دوره ی و قبل از ورود به هر ساختمانی حتما مکان را سمپاشی  کنیم . شرکت سمپاشی  آریا ونوس این  خدمات را به شما ارائه میدهد.

برخی امور با هدف پیشگیری برای معافیت از پرداخت  هزینه بالاتر برای سمپاشی سوسک شامل موارد زیر می‌شود :

 • برای نگهداری مواد غذایی می‌توانید از طروف در دار داخل یخچال و کابینت استفاده نمایید.
 • بهره گیری از کیسه زباله و سطل زباله در دار برای شستشو برای نابودی چربی و مواد آلی که منابع تغذیه این حشرات موذی بشمار می‌روند. کلیۀ سطوح، وسایل، ظروف و سطل زباله را بوسیلۀ مواد شوینده بشویید.
 • در شرایط وجود نم و رطوبت
 • در جهت از بین بردن آن اقدام کنید.
 • شکاف های سطوح کف، دیوارها و سقف را مسدود کنید.

جهت اطلاع از سمپاشی شپش ، سمپاشی عقرب و سمپاشی عنکبوت وارد صفحات مورد نظر شوید.

 

 برای سمپاشی انواع سوسک در منزل

یکی از فعالیت های ویژه آریا ونوس، سمپاشی انواع سوسک است. وقتی یک سوسک آشپزخانه (روچ کابینت) یا یک سوسک بزرگ فاضلاب در خانه خود می بینید. زیرا سوسک ها تنها نیستند و توانایی تولید مثل بالایی دارند. متاسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که تعداد سوسک ها در خانه شما بیشتر و بیشتر می شود.

برای سمپاشی سوسک ها می توانید با کارشناسان شرکت آریا ونوس تماس بگیرید. با استفاده از شماره های زیر و یا یکی از روش های تماس موجود در صفحه اصلی وب سایت.

 

بنابراین حضور سمپاش حرفه ای در محل شما و پاشش قطرات در اسرع وقت انجام می شود. آریا ونوس با بهره‌گیری از بهترین سم از شر سوسک های کوچک و بزرگ و انواع سوسک ها خلاص می شود. در ادامه به سبک زندگی سوسک ها و تاثیرات منفی آن بر انسان می پردازیم.

سوسک های حمام و فاضلاب در اصطلاح حشره شناسی سوسک فشلبی نامیده می شوند. سوسک های فشلبی یکی از رایج ترین آفات در بسیاری از منازل و ساختمان ها هستند که به صورت شبانه در آشپزخانه ها، انبار مواد غذایی، سطل های زباله و زه کش ها یافت می شوند و به دلیل عادت های نامرتب و بوی زننده، آفت هستند. .  سوسک های فشلبی در محیط های کثیف و آلوده زندگی می کنند و مواد غذایی را از فاضلاب دریافت می کنند و عامل اصلی بیماری و آفات هستند.

سمپاشی سوسک حمام

اگر می خواهید برای همیشه از شر این سوسک ها خلاص شوید، از خدمات سمپاشی سوسک فاضلاب آریا ونوس استفاده کنید. این خدمات با سموم های تخصصی و تجهیزات سم پاشی حرفه ای توسط سمپاش های مجرب و دارای گواهینامه کامل انجام می شود.

تخصصی ترین سمپاشی سوسک در تهران

دوستان عزیزی که نیاز به استفاده از خدمات سم پاشی سوسک دارند بهتر است بدانید که بهترین و تخصصی ترین مرکز ارائه خدمات سمپاشی سوسک در تهران مرکز آریا ونوس است که با داشتن سالها تجربه در زمینه خدمات سم پاشی اکنون می تواند تخصصی ترین و بهترین و با کیفیت ترین خدمات سم پاشی را در اسرع وقت و با بالاترین کارآیی برای شما عزیزان ارائه نماید و فقط کافی است که با کارشناسان ما از طریق وبسایت و تلفن تماس گرفته و از کارشناسی های حرفه ای آنها بهرمند گردید.

سمپاشی سوسک  با هدف از بین بردن انواع سوسک های حمام و فاضلاب که در حشره شناسی به عنوان سوسک فاضلاب شناخته می شوند یکی از مهمترین و بیشترین خدمات مورد درخواست از شرکت تخصصی آریا ونوس می باشد.

سوسک ها یکی از شایع ترین آفات در بسیاری از منازل و ساختمان ها هستند که شب ها در آشپزخانه ها، انبارهای مواد غذایی، سطل های زباله و زه کشی ها مشاهده می شوند و به دلیل عادات کثیف و بوی نامطبوع از جمله آفات هستند. .

با توجه به تمامی مواردی که از خطرناک بودن و مضر بودن این حشره موذی به شما عزیزان توضیح داده ایم اگر نیاز به دریافت سمپاشی سوسک در تهران و حومه دارید می توانید هم اکنون از طریق شما تماس های موجود در وبسایت شرکت تخصصی و معتبر آریا ونوس که سالهاست در ارائه خدمات به صورت حرفه ای به همشهریان عزیز تهرانی و تمام مناطق حومه فعال است تماس گرفته و به صورت صحیح از این خدمات بهره مند گردید .

ضرورت سمپاشی سوسک

نکات مهم و ضروری در رابطه با سمپاشی سوسک : سوسک ها بدون استخوان هستند بنابراین به راحتی در سوراخ های بسیار کوچک قرار می گیرند. سوسک ها در زباله ها و فاضلاب زندگی می کنند. این حشرات در حال رشد می توانند آلاینده های زیادی را حمل کنند.

وجود سوسک در آشپزخانه می تواند هشداری جدی برای صدها و هزاران سوسک باشد. سوسک ها موجودات شب زنده داری هستند و هرگز در طول روز سوسک نخواهید دید. این موجودات در شب برای تغذیه و استفاده از غذای باقیمانده زیستگاه را ترک می کنند. مانند سایر حشرات، سوسک ها سرعت تولید مثل بالایی دارند و به زودی کل ساختمان را در اختیار می گیرند.

تنها راه حل موثر برای از بین بردن سوسک سمپاشی سوسک به صورت حرفه ای توسط آریا ونوس است. شما می توانید یک یا دو سوسک کوچک را با اسپری سوسک بکشید، اما هیچ راه دیگری برای خلاص شدن از شر کلنی بزرگ سوسک ها وجود ندارد.

14 پاسخ

تعقیب

 1. سمپاشی موریانه - پارسی زی گفت:

  […] و سایر محل ها برای تجمع و جب آلودگی کامل برسی کنید. شرکت سمپاشی سوسک و موریانه و ساس و… با استفاده از تجهیزات پیشرفته محل […]

 2. سمپاشی سوسک | زوم لینک گفت:

  […] قیمت سمپاشی سوسک منازل و حشرات موذی مثل مورچه و..قیمت ثابتی ندارد بسته به آلودگی محیط مورد نظر دارد شرکت سمپاشی همواره تلاش میکند. با استفاده از سموم مخصوص سوسک و ساس اثرپذیری بیشتری داشته باشد هزینه سمپاشی سوسک را به حداقل برساند. […]

 3. بهترین شرکت سمپاشی را چطوری انتخاب کنیم | تیتر داغ گفت:

  […] پاشی :حتما باید نوع سمپاشی برای حشره ذکر شود مثلا مشتری سمپاشی سوسک در تهران دارد اما توقع دارد که مورچه ها هم از بین بروند […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *