سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

5/5 - (146 امتیاز)

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس: در صورت مشاهده ساس در اولین فرصت با تیم تخصصی آریا ونوس تماس حاصل کنید. ( حشره ساس )

تا ضمن مشاوره رایگان، ما شما را در زمینه نحوه سمپاشی ساس کمک کنیم.

و در اولین فرصت تیم متخصص ما برای شروع سمپاشی در کوتاهترین زمان ممکن آماده شود.

برای شروع سمپاشی منزل شما هر دو جنس نر و ماده ساس بسیار خطرناک هستند.

در تمـام مراحـل بطور کلی ساس ها موجودات مزاحمی بوده که از نظر انتقال بیماری دارای اهمیت نیستند.

نمفی و بالغ خونخوار بوده و در شب فعالند در هنگام خونخواري بزاق ترشح کرده ایجاد تحریک و خارش شدید می کنند.

طی روز در زمانیکه خون خواری صورت نمی گیرد.

نمفها و بالغین بی حرکت در محلهای تاریک و خشک مانند شـکاف هـا و درز لـوازم چوبی منزل ، دیوارها ، سقف ها ، لابلای کفپوش های چوبی، زیر درز کاغذ دیواری ، بین تشک و تختخواب مخفی می شوند.

به صورت معمول سمپاشی ساس و سوسک که وارد فاضلاب منازل یا محل کار میشوند. یک نقطه اصلی برای آلودگی وجود دارد که در ساختمان قابل مشاهده است. سمپاشی توسط سمپاش متخصص انجام میگیرد؛ و قیمت سمپاشی ساس که باید در تمامی ساختمان سمپاشی صورت بگیرد  برای اطمینان از کشته شدن و از بین رفتن تمام آلودگی ساختمانی، تمامی ساختمان یا محل مورد نظر را سمپاشی کنید.

سمپاشی ساس، راه حلی مناسب برای نابودی حشره ساس

بهترین و مطمئن ترین راه برای ریشه کنی این حشره سم پاشی است البته باید با شرکت های معتبرچون آیا ونوس تماس بگیرید تا از ریشه کن شدن این حشره درمنزلتان مطمعن شوید.

 

چون ساس در تمام درزها وشکاف ها زندگی میکند یک سم عادی نمی تواند آن را ازبین ببردو حتما باید سموم ترکیبی مورد استفاده قراربگیرد.جنس تخم ساس ازکتین است وسم باید قابلیت نفوذدردرون تخم را هم داشته باشد.

شرکت آریا ونوس با داشتن تخصص در زمینه سمپاشی ساس تخت خوابی  وسموم تخصی این حشره را ازمنزل شما ریشه کن میکند.باماتماس بگیرید.

سمپاشی ساس | شرکت سمپاشی ساس آریا ونوس

(1) راه‌حل‌های نامناسب برای سمپاشی ساس

شاید دیدن این تیتر بسیار عجیب باشد اما واقعی است از انجا که اطلات کافی وجود ندارد وفرد خسارت دیده به دنبال حل وراهایی از این مشکل است کارهایی را انجام می دهد که فقط هزینه و خسارت مالی برای فرد دارنددر صورتی که فقط بایک تماس با همکاران ما در شرکت آریا ونوس نیازی به تحمل این همه زحمت وهزینه نیست به عنوان مثال :

دور ریختن مبلمان ، دورریختن لوازم خانه ، تعویض فرش ،دورریختن پرده ولباس ، تعویض محل زندگی و.. (1)

حشره ساس ( سمپاشی ساس )

حشره ساس‌ توسط اجناس دست دوم خریداری شده و یا وسایل چوبی کرایه ايی مثل میز و صندلی مجالس صورت می گیرد.

ساسها دارای بوی خاصی هستند.

که نتیجه ترشح غدد موجود در بند سوم سینه آنها مـی ور بالغ می تواند یک کلنی ساس بوجود بیاید. سمپاشی ساس

وجود حشره ساس در مناطق مختلف در زندگی شهری بسیار زیاد شده است. مشتریان زیادی حتی نیمه های شب با شرکت آریا ونوس تماس می گیرند تا خود و افراد خانواده خودشان را ازشر این حشره نجات دهند.

 

یکی از آفاتی که بسیار در خوابگاه ها دیده می شود سوسک ها و موریانه ها و مورچه ها هستند.

(2) سمپاشی ساس بصورت تخصصی

لازم به ذکر است حشره ساس در درزها و شکاف اثاث منازل وجود دارند و نوع سم باید طوری انتخاب شود که به قدری قوی باشید که دارای قدرت نفوذ در قسمت های مختلف را دارا باشد.
همچنین پوست تخم ساس دارای جنس کیتین است که نفوذپذیری در آنها به آسانی امکان پذیر نیست. از این رو به ترکیب سمی خاص نیاز داریم که بایستی کارشناسان و متخصصان شرکتهای دارای مجوز از آنها استفاده کنند. (2)

سمپاشی حشره ساس | سمپاشی ساس بصورت تضمینی | استفاده از بهترین سموم

حشره ساس بطور معمول روزانه چیزی میان 3 الی 5 مرتبه تخم گذاری می کند. تخم‌ها پس از 7 الی 14 روز باز شده و تبدیل به نمف می شوند و نمف ها پس از طی ۵ مرحله نمفی که حدوداً 2 ماه زمان می برد به ساس بالغ شده تبدیل خواهند شد که قدرت تولید مثل خواهند داشت. حشره ساس این امکان را دارد تا 550 روز گرسنه باشد.

اقدامات لازم هنگام سمپاشی ساس

به مراتب این اتفاق افتاده است که که یک منزل مسکونی کاملاً سمپاشی می شود اما پس از گذشت مدت زمانی کوتاه شاهد بازگشت این حرات موذی به درون منزل می‌باشیم دلیل آن چیست ؟

یکی از بهترین قسمت‌ها جهت پناه بردن ساس برای فرار از سمپاشی کلید و پریز برق منازل می باشد. حشره ساس از پریز های برق جهت فرار از سمپاشی ساس استفاده می‌نمایند. از این رو پوشاندن پریز برق خانه و یا سمپاشی پریز برای نابودی حشره ساس بسیار موثر خواهد بود.

هنگامی که لباس و وسایل شما سمپاشی نی شوند، حشره ساس از روی سطح لباس فرار می کنند و خود را به یک کنج می رسانند و در آنجا مخفی می شوند. از این رو پیش از آن که از سوی شرکت سمپاشی آریا ونوس سلامت برای سمپاشی منزل شما وجود داشته باشد بهتر است تمامی وسایل را در کیسه و نایلون های بزرگ و در بسته قرار داده تا کارشناسان روی آنها سم مخصوص حشره ساس را بریزند.

سمپاشی ساس با بالاترین کیفیت | سمپاشی ساس در تهران

ریشه کنی حشره ساس با سمپاشی ساس

ابتدا حشره ساس در عمق درز و شکاف وسایل محل شما زندگی میکنه و احتیاج است نوع سم را به شیوه ای تعیین کرد که قدرت نفوذ به عمق وسایل مثل تختخواب ، تشک ، فرش ، مبلمان و لباسها را داشته باشد.
موضوع بعدی اینکه پوست تخم ساس از نوع کیتین میباشد که سخت و نفوذناپذیر هست به همین خاطر که نیازمند ترکیب سمی ویژه میباشیم که باید کارشناسان و متخصصین شرکتهای دارای مجوز استفاده کرد.
دور انداختن وسایل منزل و سمپاشی ساس خودسرانه و غیراضولی نه تنها به از بین رفتن حشره ساس کمک نمیکند بلکه باعث ضرر مالی و آسیب به سلامتی شما میگردد.

اینکه شما وسایل خانه را دور انداخته و خود سر سمپاشی کنید نه تنها به از بین رفتن ساس هیچ افاقه ای نمیکند بلکه باعث ضرر و زیان اقتصادی و اسیب به سلامتی شما میگردد.
متخصصین با تجربه شرکت سمپاشی تضمینی آریا با حضور در منزل شما با انتخاب بهترین روش سمپاشی ساس تا ریشه کنی این حشره شما را همراهی میکنند.

سمپاشی ساس امکان ادرای و تجاری

ابتدا سم مورد نظر خود را که میخواهید از بین ببرید به راحتی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سم مورد نظر خود را باتوجه به حشره خود سم پاشی را شروع کنید.

پس از اتمام کارسمپاشی ساس در محل کسب و کار خودتان دست و صورت خود را با آب و صابون بشورید و مدتی از محل سمپاشی شده فاصله بگیرید.

لباس‌های آلوده را پاک کنید. و زیر نور خورشید بگذارید.

رعایت نکات ایمنی در زمان سمپاشی ساختمان مهم است .

وقتی سمپاشی خانه خود را به‌طور کامل انجام می‌دهید تا یک ساعت نباید کسی وارد خانه یا محل سمپاشی شده شود.

بعد از تمام شدن عملیات سم پاشی، نوبت به یک شیوه‌ی درست مبارزه با ساس است. شرکت سمپاشی ساس ، برحسب منطقه و درخواست مشتری، یک شیوه‌ی سمپاشی دارد. نوع ساس، اندازه آلودگی و راحتی شما برای ما اهمیت دارد. از شیوه‌های غیرشیمیایی نیز استفاده میشود. که معمولا زمان زیادی میبرد.

بعد از انتخاب شیوه‌ی سمپاشی ساس، عملیات توسط یک متخصص در تاریخ توافق‌شده انجام میشود. بعد از سمپاشی منطقه‌ی موردنظر، اهمیت دارد و تکنسین مربوط به سمپاشی با ما در تماس باشید. بعد از سمپاشی و اطمینان خاطر برای مشتری میدهیم. در صورت نیاز به سمپاشی مجددس ما با اطمینان خاطر در کنار شما هستیم.

 

خدمات سمپاشی ساس در تهران

سموم تأثیرگذار بر حشره ساس (سمپاشی ساس)

سم‌های ترکیبی تاثر بیشتری دارند؛ چرا که سبب خارج شدن حشره ساس از مخفی‌گاه خود خواهند شد و سطح دسترسی خود را با سطوح سمپاشی شده بالاتر می‌برند. سمپاشی ساس بشکل دستی یا کمپرسی روی دیوار و کف اتاق‌ انجام می‌گیرد. رختخواب و گهواره اطفال هیچگونه سمپاشی نباید انجام شود. سمپاشی ساس بایستی مجدداً تکرار بشود. در این صورت ساس‌های ایجاد شده از تخم‌های باقی‌مانده از سمپاشی بار نخست را نابود کند. از جمله سموم مورد استفاده در کشور، اسپری است که در داروخانه‌ها موجود می‌باشند.

نحوه سمپاشی ساس توسط بهترین شرکت سمپاشی در تهران

سمپاشی ساس در کف اتاق، دیوار، تمام درز و شکاف‌ها در منازل ، اثاث منازل با بهره گیری از سم مخصوص ساس که ادامه دربارۀ هر کدام توضیح خواهیم داد.

سمپاشی تخت خواب، وسایل پشمی و ابری و سایر اسبابی برای استراحت مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثل مبلمان و راحتی مخضوضاً لوازم خواب کودکان
مه پاشی و ضد عفونی و سمپاشی خوابگاه ها با بهره‌گیری از سموم

 

(3) انواع سم برای سمپاشی ساس

از آنجاکه ساس ها نسبت به سموم مختلف مقاوم شده اند پس دانشمندان حیطه سلامت دست به ترکیبات نوینی برای ازبین بردن ساس کرده اند :

سم تدخینی

گوگرد: سوزاندن گوگرد در محل ساس زده که باید خالی از سکنه باشد چون ایجاد مسمومیت می کند.

سم مایع : این سم رابه مقدار 50 میلی لیتر با 3 لیت آب ترکیب میکنیم وداخل دستگاه پمپ یا افشانه ریختهو همه فضا را سم پاشی میکنیم.

قرص گاز سوز :

هربسته دارای 4 عدد قرص است . که باید در کل فضا پخش شود. درمحلی که بیشترین آلودگی را دارد باید تعداد بیشتری قرص استفاده شود .

بهتراست ازاین قرص ها بعد از سمپاشی مورد استفاده قراربگیرد

پودر ساس:

به صورت خشک است و کافیست درب این بسته های سم را بازکرده ودر تمامی نقاط بریزم به ساس به سمت آن جذب شده وخواهد مرد. این روش هم بهتر است بعد ازسمپاشی مورد استفاده قراربگیرد.

روشی را که ما به شماپیشنهاد میدهم تماس با کارشناسان ما در شرکت سم پاشی آریا ونوس است تا با اولین تماس خود را به محل آلوده برسانند وکل فضای شما با داشتن بهترین سموم سم پاشی کنند. (3)

سمپاشی ساس خانه

(4) انواع حشره ساس ( سمپاشی ساس )

یکی از راهکار های مهم برای افزایش اطلاعات درباره‌ی حمله ی ساس ها، شناختن این حشرات موذی می باشد. در واقع، ساس ها دارای خانواده و گونه های متنوعی می باشند. به بعضی از گونه های این حشره ی ازار دهنده که در زبان فارسی به آن، سن می گویند نوعی آفت گیاهی و زراعی می باشند. به همین دلیل، به این گونه از  ساس ها، سن گندم هم می گویند. سن، مهم ترین آفت گندم و جو در ایران شناخته می شود. (4)

سمپاشی ساس در تهران

برخی دیگر از ساس ها حشره خوار و شکارچی هستند. هر دو نوع این حشره ها جزء شکل های ساس می باشند. ساس های تختخواب گونه دیگری از ساس است که به دو نوع تقسیم می شود. نوع اول، از پراکندگی زیادی برخوردار هستند و عموما در شهر های معتدل و سردسیر وجود دارند. نام این گونه، ساس های تختخواب می باشد. ساس هندی یا ساس حاره نوع دیگری از ساس های تختخوابی می باشد. سمپاشی ساس

یکی از نکات قابل توجه در مورد ساس ها این می باشد که عموما خونخواری خود را از روی لباس، انجام می دهد و کمتر دیده شده که روی پوست برهنه، قرار بگیرد.

شرکت سمپاشی ساس | سمپاشی حشره ساس

(5) یکی از علامت های اینکه بفهمیم ساس در خانه ما وجود دارد یا خیر این است وجود لکه های تیره ناشی از مدفوع ساس بر روی لباس و ملحفه ها است. خونخواری ساس روی بدن، حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد. اما طی این زمان ، فرد، هیچ ناراحتی احساس نمی کند. ولی به محض ترک کردن، جای گزش، ملتهب و خارش می گیرد. (5)

گزیدگی حشره ساس | سمپاشی ساس

(6) سپس به مناطق شهری از جمله  خانه، خوابگاه، هتل، اقامتگاه حمله می کند.انتقال این حشره در سفر و معاشرت می تواند   گسترش یابد و به سرعت تکثیر شود. ساس از آفات اصلی هستند.

این حشره  می تواند بدون شناسایی سریع تغذیه و تولید مثل کند.  علت نیش بدون درد ماده ای است که هنگام گاز گرفتن وارد بدن انسان می شود. روش تشخیص ساس، سمپاشی و ریشه کن کردن سوسک ها، موریانه ها، مورچه ها و جوندگان نیازمند دقت و تجربه بیشتری است. (6)

واکنش افراد نسبت به گزش حشره ساس ( سمپاشی ساس )

واکنش فرد به نیش حشرات یک پاسخ ایمنی است و به توانمندی بدن آنها برای شناسایی و واکنش به گزش های ناشی شده بستگی دارد.

در یک نظرسنجی مردمی، دکتر مایک پاتر (دانشگاه کنتاکی) نتیجه گیری را اعلام کرد که 1 نفر از 4 نفر نیشکر واکنش پذیری نداشته و در اشخاص پیر این برآورد به 1 نفر در 2 نفر نرسیده بود.

بعضی وقت ها سیستم ایمنی بدن احتیاج به زمان دارد تا یک حرکتی ثبت کند، در نهایت گزش ها فقط پس از تغذیه چندگانه تشخیص داده می شود.

هنگامی که تغذیه به راحتی شناسایی نمی شود، می تواند زمان زیادی را قبل از اینکه شخص (یا مؤسسه) متوجه شود که یک آلودگی دارند، اجازه می دهد تا آلودگی ایجاد شود. سمپاشی ساس

سمپاشی ساس در تهران | شرکت آریا ونوس

سمپاشی ساس مکرر

در حالتی که نیاز باشد به درمان و سمپاشی ساس مکرر، بهره گیری از نوع‌های گوناگون سموم نابودی آفات را مورد توجه قرار دهید. مواد خشک کننده (مواد شیمیایی که سبب خشک شدن مواد خواهند شد) قادرند در بعضی موارد بخصوص موثر واقع شوند. چرا که با خشک کردن ساس ها نمی توانند زنده بمانند و از خود مقاومت نشان دهند.

در شرایط بهره‌گیری از مواد خشک کننده، حتماً تنها از محصولات تایید شده از سوی EPA بعنوان سموم دفع آفات برای سمپاشی ساس استفاده نمایید.

 • زمین دیاتومه (ساخته شده از باقی‌مانده‌های فسیلی موجودات کوچک و آبزی به نام دیاتوم) در استخرها یا مواد غذایی را مورد استفاده قرار ندهید. زمین دیاتومه قادر است در زمان تنفس به شما آسیب جدی وارد کند.

 

روش سمپاشی ساس و دیگر حشرات

سمپاشی حشرات در کف اتاق ها، دیوارها، تمامی درزها و ترک های منازل، لوازم خانگی با سم مناسب که در زیر نشان داده شده است.  سمپاشی وسایل خواب، تشک، وسایل پشمی و ابری و وسایلی که افراد روی آنها استراحت می کنند، مانند اثاثیه و راحتی مخصوصا وسایل خواب کودکان.

سمپاشی ساس تختخواب | خدمات سمپاشی ساس تختخواب

از یک سمپاش درخواست بهترین سم را کنید. که زمان سمپاشی ساس را به خوبی بشناسد ، که موجب گسترش این موجود به کل خانه نشود. مخصوصا اگر در مناطقی که رطوبت زیادی داشته باشد ساس ها زندگی میکنند. و داخل لباس ها و ملحفه ها میروند و باعث گسترش این موجودات میشود. ساس ها با سرعت بالا گسترش پیدا میکنند پس به زودی دست به کار شوید.

عادات و رفتارشناسی ساس های تخت خواب ( سمپاشی ساس ) 

هر دو جنس نر و ماده خونخوارند و بر روی انسان تغذیه می کنند.

و در صورت عدم دسترسی به انسان از خون حیوانات مختلف مانند خرگوش، موش، خفاش، مرغ، خروس و پرندگان دیگر بعنوان غذا استفاده می کنند.

ساسها می توانند گرسنگی را برای مدت طولانی تحمل کنند.

از این جهت می توانند در ساختمان های قدیمی خالی از سکنه ( که سمپاشی ساس در این خانه‌ها صورت نگرفته است ) به حیات خود ادامه دهند.

ساس ها معمولا هنگام شب و قبل از طلوع آفتاب خونخواری می کنند.

و اگر خیلی گرسنه باشند روزها نیز مبادرت به خونخواری می نمایند.

مدت خونخواری 4-5 دقیقه است.

ساس ها روزها در نقاط تاریک مانند شکاف درزها، وسایل منزل، دیوارها، سقف ها، زیر کاغذ دیواری، لا به لای کفپوش های چوبی، فضای بین تشک و تختخواب، درزهای تشک، بالش و رختخواب مخفی می شوند که هنگام سمپاشی ساس معمولاً تمرکز بر روی این نقاط می باشد.

ساس ها بطور دسته جمعی زندگی می کنند.

به تعداد زیاد در یک محل یافت می شوند؛

ساس ماده، حداکثر 500 تخم در طول عمر خود می گذارد.

باز شدن تخم ها در شرایط مطلوب در طول 1 هفته صورت می گیرد. سمپاشی ساس

ولی اگر دما پایین تر از 14 درجه سانتیگراد باشد تخم ها شکفته نمی شوند؛

ساس ها متامرفوز (دگردیسی ناقص) دارند بعد از شکفته شدن تخم، نوزادی که از تخم خارج می شود کاملا شبیه بالغین است.

فقط اندازه آن کوچک و به رنگ زرد است که نمف نامیده می شود.

بهترین شرکت سمپاشی ساس

ساس ها 5 مرحله نمفی دارند و در هر مرحله بایستی یک یا چند بار خونخواری کند و پس از رشد، جلد اندازی نماید و به مرحله دیگر وارد شود.

ساس ها از خود ماده ای با بوی خاص ترشح می کنند همانند کک ها و… که در خانه های آلوده بوضوح احساس می شود.

وجود لکه های قهوه ای یا سیاه روی ملحفه، لباس، دیوار و کاغذ دیواری نشان دهنده وجود ساس در محل می باشد؛ بنا براین هنگام سمپاشی ساس به این قسمت‌ها توجه زیادی داشته باشید.

سمپاشی ساس تخت خواب | قیمت سمپاشی ساس در تهران

 

راه های تشخیص وجود ساس قبل از سمپاشی ساس

محل گزیده شده توسط ساس، به صورت دایره های سفتی شده که کمی با هم فاصله دارند.

دیدن ساس زنده یا مرده یکی از پر تکرار ترین علائم تشخیص وجود ساس در منزل می باشد.

دیدن رد خون بر روی لباس های خود یا ملحفه یا محل مخفیگاه ساس

خارش زیاد بدن و و مشاهده ی زخم های مشکوک و ناشناخته

معمولا ساس ها در گوشه های تخت خواب، لای پرده ها، تشک و بالش و … پنهان می شوند که هنگام سمپاشی ساس باید توجه زیای به آنها نماییم.

ملتهب شدن گزیدگی ساس نسبت به گزیدگی پشه، بسیار بیشتر است.

درشب هنگام ساس به روی بدن شما دوتا سه تا جای نیش وجود دارد. وفقط از خون انسان تغذیه می کنند. دارای ماده ضد انتقاد خون است که مانع از لخته شدن خون شده و اولین انتخاب ساس انسان است.

 • بعد ازگزش روی پوست انسان زخم هایی با فاصله دوتا یا سه زخم ظاهر می شودیعنی دارای ظاهر خوشه ی هستند.
 • شب هنگام اگر چراغ ها را روشن کنید این حشرات را می بینید. چون شبها بیدار می شوند.
 • ملحفه ها همان مخفی گاهای ساس است و روی آن رد خون وجود دارد.
 • در لابه لای درزها وتمام شکاف ها وارد می شوند.

(7) مشکلات بهداشتی ساس

ازجمله بیماری‌ها و مشکلاتی که ساس تخت خواب فراهم می آورد را می توان به صورت زیر بیان کرد.

 • چون بدن دچار خون ریزی می شود احتمال خون ریزی وجود دارد.
 • ایجادتاول هموراژیک
 • ایجاد  قرمزی در پوست
 • ایجاد بی خوابی
 • بوی بد
 • ایجاد خارش
 • جذب بالای میکروب در محل نیش به علت خارش
 • ایجاد عفونت ثانویه در محل خارش

درمان جای نیش ساس

 • به جای خاراندن محل زخم از محلول آب نمک غلیظ استفاده کنید
 • پماد آنتی باکتربال چون تترا سایکلین
 • کرم ضد خارش
 • کمپرس خنک
 • استفاده از آنتی هستامین خوراکی

اما بدترین نوع گرفتاری که برای افراد به جز مشکلات فیزیکی پیش می آید داشتن عدم امنیت در منزل مسکونی خود است وبهشدت نگران ومظطرب هستند.

شرکت سم پاشی آریا ونوس باداشتن کادری ویژه به صورت کاملا تخصصی مشکل شما رغع می کند وامنیت را به شما بر میگرداند. (7)

(8) ساس های تختخواب

ساس‌های بطور کلی موجوداتی خونخوار هستند و از خون انسان برای تغذیه خود استفاده می کنند و در شرایط دسترسی نداشتن به انسان از حیوانات گوناگونی مثل خرگوش ، موش ، خفاش ، مرغ و خروس و سایر ژرندگان برای تامین غذای خود استفاده می‌نمایند. حشره ساس قادر است گرسنگی را در مدت زیادی تحمل کند. به همین دلیل در منازل قدیمی که کسی در آنجا زندگی نمی‌کند هم می توانند تا مدت‌ها زنده بمانند. (8)

سمپاشی ساس تختخواب

ساس ها بطور معمول شب و ژیش از طلوع آفتاب به خونخواری خود ادامه می‌دهند و اگر خیلی گرسنه بشوند، روزها هم به خونخواری خود ادامه خواهند داد. مدت زمان خون‌خواری حشره ساس حدوداً چنج دقیقه می‌باشد. حشره ساس در طول روز در قسمت‌های کمنور خانه مثل شکاف درزها ، ابزار منازل ، دیوار خانه، سقف، در زیرکاغذ دیواری، محیط میان تشک و تختخواب ، شکاف‌های تشک و بالش و رختخواب خود را پنهان کنند.

مناسب‌ترین سم برای سمپاشی ساس

بهترین سم جهت نابودی حشرات موذی مانند حشره ساس ، سموم با دوام و مرغوب همچون BHC و بایگون 1%، دیازینون 5/0%، مالاتیون 2% و دی دی وی پی 5/0% هستند. لازم به ذکر است بایستی این را بدانیم که کلیۀ این سموم بایستی بشکل امولسیون و محلول در آب باشند. سم‌های تدخینی هم برای سمپاشی ساس گزینه‌ای مناسب می‌باشند.

زمان سمپاشی ساس | سمپاشی حشره ساس د تهران

قبل از سمپاشی ساس چه کارهایی باید انجام دهیم

1. محل موردنظر را منظم و مرتب کنید

همۀ وسایل شخصی که در اتاق به مدت طولانی کارایی ندارند را بردارید و اتاق را از شلوغی و شلختگی رها سازید.

البته باید این را درنظر داشته باشید که ابزار و بخش آلوذه این امکان را دارند که سایر قسمت‌ها را آلوده کنند، پس برای جابجایی آنها حتماً از کیسه استفاده کنید

2. قبل از سمپاشی ساس لباس‌های آلوده را کامل بشویید.

کلیۀ لباس‌ها و الیاف را در دمای 60 درجه شست و شو دهید.

3. قاب‌ها و چوب‌های زیر تخت را بایستی از بین ببرید.

این قسمت‌ها محل‌هایی هستند که معمولاً ساس در آن بسیار وجود دارند و در آنجا پنهان می‌شوند. هنگام سمپاشی ساس و تمیزکاری به این قسمت‌ها حتماً توجه داشته باشید. درز‌های دستگیره و سوراخ‌های تخت را دوخته بطوری که بطور کامل سطح آنها پوشانده شود.

4. کشوهای کمد خود را جدا کنید

کشوها از کمد ها جدا شوند؛ چرا که ساس‌ها اغلب در این مناطق خود را پنهان می‌کنند. مبل‌ها را برعکس کنید و تمام این قسمت‌ها را بررسی و تمیز   نمایید. مبل‌ها را با فاصله از دیوارها بگذارید.

5. پیس از سمپاشی ساس محیط خانه را مرتب نگه دارید.

قسمت‌های آلوده را با یک و تخم‌های ساس را از بین ببرید. اتاق را با جاروبرقی کاملاً تمیز کنید. حتماً محیط خانه را تمیز نگه دارید و از شلوغ شدن آن جداً خودداری نمایید. شکاف‌ها را با استفاده از مصالح خالی نگذارید. بعد از مار با جاروبرقی کیسه جاروبرقی را سریعاً به خارج از حانه منتقل کنید.

 

اقدام های بعد از سمپاشی ساس

پس از سمپاشی ساس و ترک محل حداقل به مدت  دو روز، ابتدا باید در را باز کنید و در صورت داشتن تهویه مطبوع آن را روشن کرده و پس از 15 دقیقه وارد محل شوید تا بخارات سمی خارج شود. سپس ملحفه ها و تشک ها و بالش هایی را که مواد سمی  پاشیده شده اند بردارید و بشویید و اگر بر روی فرش ها پاشیده شده است حتما بشویید.

ساس ها را می توان تا 14 روز آینده در منطقه مشاهده کرد که به دلیل مقاومت بالای ساس ها در برابر سم ساس و خروج تعدادی از آنها از تخم هایشان است که پس از  این مدت ناپدید می شوند و نگرانی چیزی باقی نمی ماند.

بعد از تمام شدن عملیات سمپاشی ساس، نوبت به یک شیوه‌ی درست مبارزه با ساس است. شرکت سمپاشی ساس ، برحسب منطقه و درخواست مشتری، یک شیوه‌ی سمپاشی دارد. نوع ساس، اندازه آلودگی و راحتی شما برای ما اهمیت دارد. از شیوه‌های غیرشیمیایی نیز استفاده میشود. که معمولا زمان زیادی میبرد.

بعد از انتخاب شیوه‌ی سم پاشی، عملیات توسط یک متخصص در تاریخ توافق‌شده انجام میشود. بعد از سمپاشی منطقه‌ی موردنظر، اهمیت دارد و تکنسین مربوط به سمپاشی با ما در تماس باشید. بعد از سمپاشی و اطمینان خاطر برای مشتری میدهیم. در صورت نیاز به سمپاشی مجددس ما با اطمینان خاطر در کنار شما هستیم.

سم گوگرد :

 • 2روز محل زندگی خودرا ترک کنید
 • برای ورد به خانه ابتدا تمامی سیستم های تهویه را روشن کنید
 • شستن ملحفه ولباس و…
 • شستن فرش هاو…
 • اگر ساس دیدید اصلا نگران نباشید چون به زودی خواهند مرد

قرص گاز سوز

 • خانه را به مدت 8 ساعت تخلیه کنید
 • تمامی درب ها وپنجره ها را باز کنید
 • شستن تمام لباس ملحفه و…
 • خارج کردن گیاهان درزمان استفاده از قرص گاز سوز

روش های سمپاشی ساس

سم‌های مورد استفاده سمپاشی ساس در منازل به دو شکل مایع و گرانول وجود دارد. اینکه چگونه از این دو روش در سمپاشی استفاده میکنید مهم است. بسته به نوع ساس موجود در خانه و تشخیص متخصص ما سمپاشی شما بستگی دارد. استفاده کردن  از سموم مایع مرسوم تر است. انعطاف‌پذیری بالا این سموم برای استفاده روی انواع سطوح از جمله سطوح عمودی بیشتر رایج است. سم حشره‌کش برای سمپاشی ساس باید اثرگذاری بالایی داشته باشد.

ماندگاری بالا این سموم برای حشرات موذی اهمیت دارد.

سم مورد نظر باید برای انسان و حیوانات کم خطر باشد.

بوی حشره‌کش‌ها مهم است نباید ازار دهنده باشد و ماندگاری بو سم نباید زیاد باشد. سمپاشی ساس

موجودات موذی و حشرات آلودگی و بیماری با خود دارند.که باعث انتقال آلودگی به محل خانه شما میشود. این انتقال بیماری به انسان هم است . طرفی وجود فاضلاب های خانگی و مواد غذایی باقی مانده در زباله‌ها منبع خوبی برای تجمع و رشد انواع حشرات است.

 • سمپاشی درز وشکاف ها ، تمامی وسایل موجود درمنزل ، کف اتاق
 • لوازم خواب از تخت وتشک وملحفه گرفته تا رختخواب
 • مبلمان ولوازم راحتی
 • سم پاشی تمامی نقاط خانه به صورت صد درصد
 • داخل کمد کابینت و فرشها
 • سرویس بهداشتی
 • پریز برق

سم پاشی ساس

بهره‌گیری از بهترین سموم باکیفیت برای سمپاشی ساس سبب برطرف کردن حشرات موذی، پدیده­ جدیدی نمی‌باشد. سال‌های زیادی است که مردم جهت رهایی از شر حشرات مزاحم بطور منظم خانه و محل کار خویش را سمپاشی می­‌نمایند. نیاز بسیار زیادی که برای بهره‌گیری از سم در قسمت‌های مختلف و ساختمان­‌های مختلف وجود خواهد داشت، باعث شده که هر روز سموم با کیفیت­‌تری به بازار توزیع گردد.

شرکت خدمات سمپاشی در تهران

ولی نکته قابل توجه این می‌باشد که این سم باید در محل زندگی انسان مورد استفاده قرار گیرد. پس تاثیرات استفاده از آن در سلامتی افراد هم باید مورد توجه قرار گیرد. هدف شرکت سمپاشی آریا ونوس، ارائه مرغوب‌ترین سموم برای سمپاشی ساس می‌باشد. که با بهره‌گیری از آنها ضمن خلاص شدن از کلیۀ حشرات مزاحم، کمترین پیامدهای نامطلوب متوجه سلامت شما گردد.

شما می توانید بوسیلۀ تلفن های تماس با کارشناسان آریا ونوس ارتباط تلفنی برقرار کنید. بعد از مشاوره از خدمات شرکت آریا ونوس برای پاکسازی کامل بهره بگیرید.

سمپاشی ساس در منزل

مکان‌هایی مثل منازل، هتل و خوابگاه‌ها و … که دارای اثاثیه و شکاف می‌باشند یا بشکل کلی‌تر میتوانیم بگوییم فضاهای تاریک با دمای میان 25 تا 27 قادرند جایی مناسب جهت ازدیاد حشره ساس باشد. بعنوان مثال اگر در یک هتل این حشره ( ساس ) را مشاهده کردید، میتوانید از خدمات سمپاشی آریا ونوس بهره‌مند شده. و سمپاشی ساس را با بالاترین کیفیت انجام دهید.

نابود کردن حشره ساس در خانه‌ها کاری آسان نبوده و کار هر کسی نمی‌باشد. برای این کار باید از کارشناسی و بهره‌گیری از سموم مخصوص حشره ساس دارد. ما خدمات سمپاشی مربوط را به بهترین شکل به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود.

شرکت سمپاشی ساس در تهران | نابودی حشره ساس

قیمت سمپاشی ساس

متراژ فضا، یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت سمپاشی در تهران می‌باشد. به عبارتی هرچه مساحت خانه بیشتر باشد، به همان اندازه سم بیشتر و همچنین زمان بالاتری برای سمپاشی باید هزینه شود که ئر نهایت منجر به افزایش قیمت سمپاشی ساس خواهد شد. لام به ذکر که تمامی ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها (شامل مسکونی و تجاری و …) قابل سمپاشی بوده و با استفاده از تجهیزات بروز جهت سمپاشی ساس و دیگر حشرات موذی قابل استفاده می‌باشد.

جهت تعیین قیمت سمپاشی ساس، ابتدا باید بازدید اولیه از محیط انجام گیرد و پس از بررسی تمامی جوانب، قیمت نهایی مشخص خواهد شد.

پس از درخواست مشتریان جهت سمپاشی ساس در تهران و تعیین قیمت، هماهنگی‌های لازم با توجه مدت زمان لازم برای سمپاشی انجام شده و در صورت رضایت سمپاشی انجام خواهد شد. سموم مود استفاده، مورد تایید وزارت بهداشت بوده و سلامتی افراد و ساکنین را تهدید نخواهد کرد سمپاشی ساس )

استفاده از روش‌های شیمیایی برای سمپاش ساس

در وافع سمپاشی ساس به روش شیمیایی،‌ سمپاشی در داخل خانه انجام می شود و سمپاشی باید در صبح یا شب (عصر) انجام شود.

زمان سمپاشی ساس

بهترین زمان سمپاشی ساس، زمانی است که رطوبت و دما پایین باشد و در کمتر از 15 روز میتوانید کل محل خانه یا محل کار خود را سمپاشی کنید. و در نهایت موجب افزایش هزینه و قیمت سمپاشی تاثیر دارد.

برای سمپاشی ساس یا سوسک، یا هر موجود موذی در خانه یا محل کار شما  به سراغ سایت ما بیاید. که با توجه به هزینه یا کیفیت مناسب که در نظر دارید با در کنار شما هستیم. با بررسی قیمت‌های پیشنهادی سمپاشی و همچنین سوابق آن‌ها، میتوانید بهترین فرد متخصص برای سمپاشی ساس برای خود ساس جز موجودات موذی است که به صورت عادی روی ملحفه، پارچه و … ومحل‌هایی مثل تخت خواب، کابینت، کمد، مبلمان و … پیدا میشود.

آلودگی ساس، تمامی خانه را در برمی‌گیرد و گاهی فقط روی وسایل چوبی در داخل خانه قرار میگیرد. به دو دلیل ، هنگام مشاهده ساس ، سریعا باید اقدام به سمپاشی کنید. که توسط متخصصین کار بلد سمپاشی ما  انجام می‌شود.

همانگونه که اشاره داشتیم، سمپاشی ساس اگر بر اساس استانداردها انجام نشود، هزینه‌ها و خسارات بدتری را به دنبال خواهد داشت و برخی از این سموم غیر استاندارد حتی خطر جانی خواهند داشت. بنابراین باید قیمت سمپاشی ساس را از همان ابتدا از شرکت سمپاشی مشخص شود و یک قرارداد برای آن تنظیم شود.

درخواست سمپاشی ساس

به راحتی می‌توانید درخواست سمپاشی ساس و سمپاشی سوسک بدهید. از متخصصین سمپاشی فعال از سایت ما، در کمتر از 40 دقیقه قیمت مورد نظر شما را میدهیم. برخی از متخصصین سمپاشی ما  به صورت ساعتی کار میکنند اما همچین چیزی برای کار کردن در شرکت های سمپاشی معقول نیست.

کیفیت سم پاشی اهمیت دارد یا به صورت سطحی و یا عمقی وجود دارد.

مساحت مورد نظر برای سمپاشی ساس وجود دارد. سمپاشی کردن برای حشرات به چه شکل است؟ درکل سمپاشی ساختمان برای از بین بردن کل این جانوران موذی اهیمت دارد.

سمپاشی کردن برای نابودی موش، عقرب، رتیل، مارمولک، مورچه، سوسک، هزارپا، خرخاکی، کنه، ساس و کک انجام میگیرد. سمپاشی کردن فقط کافی نیست بلکه نیاز به تکرار کردن سمپاشی در دوره های مختلف وجود دارد. تعداد حشرات ساس که زیاد بشود، سمپاشی کردن فایده ای ندارد و برای خراب کردن خانه و ساختمان اهمیت دارد.

شرکت سمپاشی ساس آریا ونوس

شرکت سمپاشی ساس آریا ونوس با استفاده از کادری مجرب و ماهر در ارائه خدماتی اعم از سمپاشی منازل ، سمپاشی کارخانه ، سمپاشی انباری ، سمپاشی محل کار و … و از بین بردن حشرات موإی ( ساس و سوسک و … ) همواره در خدمت شما خواهد بود.

اگر مرتباً نیاز به سمپاشی ساس دارید، از انواع مختلف آفت کش ها می‌توانید استفاده کنید. خشک‌کننده‌ها (موادی که اشیا را خشک می‌کنند) می‌توانند به ویژه در برخی شرایط مؤثر باشند، زیرا ساس‌ها نمی‌توانند زنده بمانند و در برابر خشک شدن مقاومتی ندارند.

هزینه سمپاشی ساس پس از بازدید اطلاع رسانی خواهد شد. سموم مورد استفاده در این سرویس برای انسان و حیوانات بی ضرر هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید.

لذا شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت سمپاشی ساس در تهران با استفاده از شماره تماس درج شده در پایین صفحه و یا تماس با شماره های درج شده در صفحه تماس با ما با آریا ونوس تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما بهترین توصیه ها را به شما خواهند داد.

تماس با ما : 09127576331

13 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *