اقداماتی که پس از سمپاشی بایستی انجام داد

به این صفحه امتیاز دهید post

اقداماتی که پس از سمپاشی بایستی انجام داد:

پس از انجام سمپاشی لازم است تا اقدامات خاصی و به صورت جدی انجام شود. سم تا زمانی که مرطوب است می ‌تواند مسمومیت ایجاد کند. به همین دلیل توصیه می ‌شود هنگام سم پاشی و تا ۴۸ ساعت بعد، کودکان زیر ۶ سال، خانم های باردار، افرادی که دچار بیماری های ریوی، قلبی، کلیوی، حساسیت و بیماری های پوستی هستند، در خانه حضور نداشته باشند. این توصیه را جدی بگیرید سعی کنید تا حد ممکن در زمان سم پاشی در منزل حضور نداشته باشید.اقداماتی که پس از سمپاشی بایستی انجام داد باید بسیار دقیق باشد زیرا خطرات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

تمام وسایل منزل در زمان سم پاشی با مایعات پوشیده شده باشند تا به سموم آغشته نشوند. پس از اتمام سم پاشی تا چند روز کلیه حیوانات خانگی را از محیط دور کنید. در و پنجره را باز کنید تا میزان زیادی از بخارهای سم پاشی خارج شود. سپس کاملاً منافذ را ببندید تا از ورود مجدد حیوانات موذی به محیط جلوگیری کنید.

عوامل موثر بر هزینه سمپاشی:

مساحت محل موردنظر به صورت مستقیم در هزینه سم پاشی موثر است. زیرا با افزایش ابعاد محل مورد نظر، هزینه کارگر، میزان مواد مورد استفاده، استهلاک تجهیزات و زمان لازم افزایش پیدا می کند.
برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات سمپاشی، هزینه ای برای بازدید اولیه محل مورد نظر دریافت نمی کنند و این خدمت بازدید و مشاوره را رایگان ارائه می دهند و بعضی شرکتها هزینه ای جزئی دریافت می کنند. بازدید خانه پیش از تشخیص سم مورد نیاز ضروری است.
با توجه به نوع آفات، نوع موجودات و حشرات موذی، نوع مواد مورد استفاده برای از بین بردن این حشرات نیز تغییر می کند و هزینه از بین بردن این موجودات نیز تغییر می کند.اقداماتی که پس از سمپاشی بایستی انجام داد این است که خانه را تا 3 روز بایستی ترک کرد
بعضی از حشرات و جانوران موذی، دارای ویژگی های پیچیده ای هستند و باید با رویکردها و مواد خاصی با آن ها مبارزه کرد. حتی گاهی به چند دوره سمپاشی نیاز می شود. در چنین مواردی نیز متخصصان با ارائه تجویز ویژه خود، خدماتی متناسب و معمولا قیمت بالاتری را به مشتری پیشنهاد خواهند کرد که برای تضمین دفع حشرات ضروری است.
در بیشتر خدمات ارائه شده از طرف شرکت های خدمات سم پاشی، نیازی به مبالغ اضافه برای ایاب و ذهاب وجود ندارد. اما در مواردی که محدوده موردنظر خارج از شهر باشد، ممکن است مبالغی برای ایاب و ذهاب نیز گرفته شود که در قیمت نهایی لحاظ می گردد.
یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت سم پاشی، محل زندگی مشتری است. معمولا محله هایی که کیفیت بالاتری از لحاظ سطح زندگی دارند، هزینه های خدمات هم در آنها، مثل بسیاری از هزینه های رایج دیگر، بالاتر است.
پیشگیری کلید اصلی از بین بردن حشرات و موجودات موذی خانگی است که در هزینه های سربار خانواده هم صرفه جویی می کند. با انجام چند کار ساده مانند پوشاندن منافذ، رها نکردن ظروف کثیف در ظرفشویی، وجود خرده نان در کف آشپزخانه، بردن زباله ها به طور منظم می توانید جلوی نفوذ حیواناتی از قبیل ساس و کک و…  جلوگیری کرد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *